Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, vertétek már ki csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, vertétek már ki csaj ismerősötök képeire, és volt olyan h a csaj megtudta?

Figyelt kérdés
2015. márc. 28. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Osztálytársa ki kellett mert már nem bírtam tovább....
2015. márc. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fuuu rengetegre osztalytarsakra, latasbol ismertekre vagy ismeretlenekre facebookon lol :D nem tudjak
2015. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyakran előfordul az ilyen, de még senki se tudta meg.
2015. márc. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy volt. Egy csaj tudta meg, ő kérdezett rá, nem zavarta.
2015. márc. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt és pont belépett a szobába az akció közben én meg elmenés határon voltam, ak épét meg a párna alá gyűrtem. Azt kérdezte mit csinálok, mondtam pihengetek mert magamra rántottam egy takarót mikor bejött. Azt mondja miért nincs rajtam ing ha pihenek? Valami hülyeséget mondtam nem emlékszek mit, de sejtette miröl van szó mert nem csak szép okos csaj is. Majd megkérdezte mit tettem a párna alá? Mondom zsebkendőt. Azt mondta mutassam meg, mondom használt, minek mutatnám. Erre egy mozdulattal kikapta és ledöbbent. Felemelte a hangját és megkérdezte: te normális vagy hogy ilyet csinálsz? Majd összegyűrte a képet Nem volt zavarban, de látszott, hogy feldühítette.

Majd kiviharzott a szobából. Azóta nem merek ránézni a munkahelyen, egy helyen dolgozunk, csak lapítok ha a közelébe kerülök. Iszonyat kellemetlen volt nekem is. Már nem az hogy a fényképére csináltam -mert az iszonyat jó volt- hanem a lebukás.

2015. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!