Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy lany akit 1.5 szerettem/tek. Mindig simogatott becezgetett mosolygott ram mindig tolem kerte a lecket. Meg egy balban meg is kert hogy legyek a partnere. Nos ebbol en ugy ahogy de szerintem leszurtem hogy tetszhetek neki. Legjobb baratnoje is mondta hogy szerinte tenyleg van valami. Am mikor mentem sulibol hazafele egy masik osztalytarsammal lattam atkarolva. Aki egy taho idiota nem torodok senkivel arc... Nos itt 5 napig magamba zuhantam (meg mindig tart). Viszont mint kiderult senki nem tud roluk de meg a legjobb baratai sem ugymond titkos kapcsolat.. Most mit tegyek felejtsem el? Oh azt had tegyem hozza a fiunak az eddigi baratnoi (1 ev alatt 5 csak szexre kellettek)

2015. márc. 29. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez van az alfa hím előbb ugrót rá.

ha a helyedben lennék szanaszét verném a segg/rcút, de úgy hogy még mankóval sem tudna járni, utálom az ilyeneket.

2015. márc. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de megmerem fogadni hogy 2 hét múlva meg rajtad fog sírni a lány hogy lehettem ilyen hülye, neki csak egy eszköz voltam stb.
2015. márc. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen baratnoje mondta mar.De erted igy hogy ugymond vele nem jo majd jo lesz velem.. Sajnos o egy olyan fontos lany a szamomra hogy olni tudnek erte ha megbantjak..
2015. márc. 29. 09:56
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es: normális vagy te?? Ugyan miért verje össze? Mert elkezdett járni azzal a lánnyal? Az egy független lány volt! Hagyjad a fenébe a lányt, ha simogatott,és volt már neki az a másik srác, akkor pláne felejtsd el!
2015. márc. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csúnya vagy, buta és csak sajnáltatni tudod magad. mi a fenéért csodálkozol
2015. ápr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!