Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sürgetően érdekelne a vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgetően érdekelne a véleményetek az alábbi kérdés kapcsán! (betegség anno) Elmondjam, vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előző barátnőmmel mikor együtt voltam sikerült elkapni valami gombás fertőzést, amivel sokat szenvedtünk. Kaptunk rá gyógyszert, kenőcsöt, nekem el is múltak a tüneteim hamar, csak mindig visszatért. Legutoljára az mondta az orvos, hogy gyógyszer nekem már nem kell, csak kenőcs. Vele szakítottam, az egésznek vagy fél éve.


Pár hónapja nem hagyott nyugodni a dolog, hogy vajon van-e bajom, elmentem orvoshoz, de a kérdéseire (tünetek) mind nem volt a válasz korábbról is, ránézett, nem mondott semmit, nem vizsgált meg pontosabban.


Új barátnőm van néhány hete, akit a világon mindennél jobban imádok, és ez a dolog teljesen kikészít, mármint, hogy nem vagyok benne biztos, hogy nincs problémám, nem vagyok hordozó, és hasonló. Eddig egyszer voltunk együtt, óvszerrel védekezünk, nem volt semmi gond (nekem sem lett semmmi régire hasonlító tünetem, vagy bármi).


El kéne mondanom neki, hogy mi volt, vagy ismét elmenni orvoshoz? Félek, hogy utána másképp nézne rám. :(


Köszönöm a véleményeket. 20/F


2015. márc. 29. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
csak úgy megsúgom hogy a strandon lehet ieneket könyen elkapni
2015. márc. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Interferencia ***** válasza:
Szerintem menj el egy lelkiismeretes orvoshoz.
2015. márc. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én értékelném, ha elmondanád és nem néznék máshogy rád emiatt, nem undorodnék tőled. De én ezt is tanulom, tehát alapból nincs bajom a betegségekkel. Viszont mindenki máshogy reagál, neked kell tudnod, hogy a barátnőd mennyire megértő.
2015. márc. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hozzá tartozik a történethez, hogy ősszel beteg voltam (magas láz, több napig), amire antibiotikumot kaptam. Kb. 1 hónappal később kiütéses lett a kezem. Elmúlt, aztán nem rég megint visszajött, voltam vele orvosnál, de csak máshová küldött, egyébként valószínű allergia. Most viszont a lábujjamon a köröm kezd sárgulni, ez is gombára utal.


Gondolom a kettő között nincs kapcsolat, csak leszek bőrgyógyásznál miatta ismét, hátha kiderül mi a bajom.

Már ezt is gáznak érzem elmondani, pedig tényleg nem tehetek róla.


Kvázi sírni tudnék, annyira rosszul érzem magam emiatt, és félek, hogy barátnőmnek is baja lesz miattam, sosem volt korábban semmi hasonló egészségügyi problémám.


(Mikor anno először gond lett, közelében sem voltunk strandnak, vagy hasonló. Én pedig csak azzal a lánnyal feküdtem le.)

2015. márc. 29. 12:44
 5/6 A kérdező kommentje:

ui.: ez a doki nagyon szimpatikusnak és lelkiismeretesnek tűnt akinél a kezem miatt voltam legutóbb, szerintem megkérdezem tőle, hogy van-e ennek valami módja, hogy biztos legyek a dologban.


Csak addig lehet, hogy a szexet hanyagolni kéne, akkor mindenképp el kéne mondanom. Lehet, hogy már korábban el kellett volna. Tényleg nagyon rosszul érzem magam.

2015. márc. 29. 12:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki meg fogja érteni. Nőknél is gyakran fordu elő ilyesmi antibiotikum hatására, nyilvános wc gyenge immunrendszer. Nem fog rád másképp nézni és jobb lenne tudnia nehogy elkapjon valamit, esetleg orvosi vizsgálat. Ezeknek rengeteg fajtája van és ha a doki nem vizsgált meg alaposan akkor vslószínúleg olyan fertőzés volt ami csak ideiglenes. 21/L
2015. márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!