Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, Ti mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Ti mit gondoltok egy olyan lányról aki művelt, okos. A természet iránt érdeklödő és nagyon sportos és humoros. Mit gondoltok az ilyen lányokról? 14/L

Figyelt kérdés

Nekem a vízi sportok a lét elemem kajakozom és úszok is :)

Az osztályomba van két-három olyan csaj aki inkább mini szoknyás és a fiúk inkább utánuk loholnak, mi meg a barátnőmmel csak a "haverok" vagyunk. És nem tudom de az osztály társam furák velem, edzésen a srácokkal sokkal jobba vagyok.


2015. márc. 29. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Számomra jobb társaságot nyújtanak, mint az általad említett miniszoknyás illegetők. Őrizd meg jó szokásodat és maradj meg ilyennek felnőtt korodra is.
2015. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

küldj magadról képet és meglátjuk :) de ezen tulajdonságok alapján szerintem sokkal értékesebb vagy, mint a miniszoknyás csajszik... főleg 14 évesen

17/F

2015. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden rendben van velük :) ! Lehet, hogy külsőleg azok a lányok jobban bejönnek nekik (gondolom, betudható a miniszoknyának:)), de a belső tulajdonságaiddal tuti nem versenyeznek :) És ez a fontosabb. Ezen kívül biztos te is szép lehetsz.
2015. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak jó tulajdonságokat soroltál fel, persze, hogy ezek alapján mindenkinek szimpatikus vagy.
2015. márc. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy tökèletes. 16/f
2015. márc. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor mondjak rosszat is? Szoktam vissza feleselni mint minddn normalis tini de csak néha. Általában tisztelettudó vagyok. Az nem tudom hogy rossz e ha az ének tanárodat kicsukod az udvara kulccsal véletlenűl XD

Csúnyán beszélni nem szoktam. És ha idegesítenek akkor vissza vágok

2015. márc. 29. 21:43
 7/9 A kérdező kommentje:
* minden
2015. márc. 29. 21:44
 8/9 A kérdező kommentje:

Még milyen rossz tulajdonságokra vagy kiváncsi? XD

Várom a további véleményeket! :)

2015. márc. 29. 21:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem tudom, hogy a miniszoknyás lányok mitől lennének kevesebbek a kérdezőnél... semmi mást nem írt róluk, csak annyit, hogy miniszoknyát hordanak. Azért, mert valaki ilyet hord, még lehet tk normális. És ez most egoistán fog hangazni, pedig nem annak szánom, de én is imádom a szoknyákat, és normálisnak tartom magam (utánam nem loholnak a fiúk).
2015. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!