Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Már három napot késik a havim. Nem értem mi lehet,mivel barátommal odaifgyeltünk,a hónapban csak egyszer nem védekeztünk,de akkor is max.5 perc volt mivel féltünk. Kezdek ideges lenni.Előző honapban is pontos volt,és most nem értem miért késik :(
2015. márc. 30. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Kinél bankolsz?
2015. márc. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha egyszer beteszi, már attól is teherbe eshetsz. Ti 5 percig csináltátok gumi nélkül, simán összejöhet a baba. :)

Megérdemelnétek, bár a gyereket sajnálnám.

Tudod nem véltetlenül mondják, hogy MINDIG kell védekezni.

2015. márc. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Késhet attól, hogy stresszelsz a késés miatt, megfáztál, felfáztál, ideges vagy valamiért, stb, stb.


Én elég valószínűtlennek tartom, hogy 5 perc után teherbe ess, bár statisztikailag van rá esély. Szerintem nem sok, de van. Ha nem szedsz fogamzásgátlót, akkor teljesen normális pár napos ingázás, nekem anno csak annyi előrelátásom volt a dologra, hogy a hónap kb melyik szakaszában jön meg, de napra pontosan nem tudtam sosem megjósolni. Az után kezdtem fogamzásgátlót szedni, most gyakorlatilag órára pontosan tudom a dolgot. De anélkül nem olyan természetellenes, hogy késik pár napot.

2015. márc. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintem ezt senki sem érdemli meg. Nem olyan vagyok hogy nem figyeelek oda. Itt nem a véleményedre vagyok kiváncsi hanem egy nomrális válaszra. Lehet hogy veled is megtörténik majd és szerintem te se egy ilyet vársz. Tanulok ebből és ugy cselekszem.

Remélem is,hogy nincs olyan baj. Köszönöm,utolsó válaszoló. És mit tegyek ha egyáltalán nem fog megjönni?

2015. márc. 30. 12:33
 5/5 anonim ***** válasza:
tesztelj és/vagy menj nőgyógyászhoz. nagyon más lehetőséged nem lesz. de nekem volt olyan is, amikor egy-két HETET késett, és semmi baj nem volt végül. a hormonális ingadozás sosem svájci óraként működik, millió dolog befolyásolja. mondjuk, ne belőlem indulj ki, de az a max 5 perc miatt szerintem nem érdemes most aggódnod.
2015. márc. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!