Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők legnagyobb része miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők legnagyobb része miért nem tudja szétválasztani a szexuális vonzódást és a szerelmet?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy a nők szexuálisan vonzódnak a férfi társadalom legaljához, a rosszfiúkhoz. Ugyanígy a férfiak is vonzódnak a r*bancokhoz. Sajnos ez így van, ez ellen nem lehet mit tenni.


De azt is észrevettem, hogy amíg a férfiak a r*bancot csak meg akarják d*gni, párkapcsolatban normális, kedves lányt keresnek, addig a nők párkapcsolatban is az emberileg és erkölcsileg 0 rosszfiúkat részesítik előnyben.


Mit gondoltok erről? Egyetértetek-e vagy sem? Érveljetek is!


2015. márc. 30. 16:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Te meg vonzódsz az általánosításhoz és a sztereotípiákhoz.
2015. márc. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1: Odaírtam, hogy nagy része.

Akkor megérteném, ha azt írtam volna, hogy minden nő, meg minden férfi - de nem ezt írtam.

2015. márc. 30. 16:48
 3/15 anonim ***** válasza:
Igazad vn szerintem.. manapság osszekeverik a tetszik meg a szeretem/ szerelem szavakat...
2015. márc. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is igazad van.
2015. márc. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Azt szólok hozzá, hogy hülyeség és általánosítás, amit írsz. Ugyanis nagyon sok pasi él r...anccal párkapcsolatban, míg nagyon sok nő is, mondhatom, hogy a többsége normális pasival él párkapcsolatban és nem a rosszfiúval!

Sőt, azt is gondolom, hogy nagyon sokan tévesen, inkább irigységből titulálnak valakit r...ancnak, vagy rosszfiúnak!

2015. márc. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

...Jaj...

[link]

2015. márc. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Talán azért mert a szerelem alapja a szexuális vonzalom?

Te leszel olyan nőbe szerelmes, akit szexuálisan nem kívánsz, azaz nem tetszik neked.

2015. márc. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy elég összetett témára kérdeztél rá :D


Először is. Maga a nyitó kérdésed. A nők számára a szex sokkal de sokkal több kockázattal jár, mint a férfiaknak. A pasik nyugodtan szexelhetnek bele a nagyvilágba, szórhatják a "magjukat" bele a szélbe, és ennyi. A gyerekcsinálás könnyebbik és élvezetesebbik felén vannak, nyilván hogy motiválva legyenek a mennyiségi szaporodásra. A nemi betegségek legtöbbje esetén ők csak hordozók, a leggyakoribbak esetén (gomba pl) észre sem veszik, hogy valami bajuk van. A nők esetében viszont egy felelőtlenül eltöltött részeg kaland is lehet évekre szóló felelősség, és a nemi betegségek közül a legenyhébb is kellemetlen mellékhatásokkal jár. Ők ezek miatt (is) a MINŐSÉGI utódvállalást preferálják. Sokkal nagyobb energiába telik egy gyereket kihordani, megszülni majd felnevelni. És nem mindig van ott a férfi, hogy segítse, van, amikor még a nevét sem tudja, aztán keresd meg. Most érted.


Az, amit a kérdésed további része feltételez, már nem feltétlenül igaz. BIZONYOS lányok vonzódnak bizonyos férfiakhoz, és általában pont ezek a BIZONYOS férfiak vonzódnak a ribikhez. A rosszfiúkban sok vonzó dolgot tudnak némelyek látni, és a ribikben is sok vonzó dolgot tudnak némelyek látni. De nem mindenki.


Amelyik lány egy rosszfiúval jön össze és párkapcsolatba is kerül vele, az általában arról ábrándozik, hogy az a pasi csak miatta megváltozik. Ez azért bárki hiúságát legyezgetné. Senki sem vágyik arra, hogy valaki rendszeresen verje, arra viszont már többen, hogy ha valaki korábban mindenkit vert, az iránta érzett szerelme miatt egy kezesbáránnyá váljon mellette.


Az erkölcsileg 0 rosszfiúkat amúgy azért láthatod sikeresebbnek a nőknél, mert ők mernek kezdeményezni, megvan bennük az önbizalom látszata és olyan nemtörődöm lazasággal kezelik a kérdést, ami akárhogy is nézzük, sokkal vonzóbb egy félénk, megszólalni nem merő srácnál, aki görcsösen akarja, hogy végre valakivel összegabalyodjon. Még akkor is, ha utóbbi kedves és aranyos.


Az emberileg és erkölcsileg 0 rosszfiúkat szerintem célirányosan csak nagyon sok lány részesíti előnyben. Sokan azért járnak olyannal, mert egyszerűen nincs más, sok lány nem mer kezdeményezni, még mindig ott van ez a "a pasi feladata az udvarlás" világnézet, és ha egy félénk srác fél odajönni és elhívni randira, az is lehet, hogy a létezéséről sem tudok, miközben odajön a tajparaszt bunkó, és én örülök, hogy végre valakinek megtetszettem, és ezért megyek el vele.


Én személy szerint egy ránézésre is aranyos, kedves sráccal járok, aki személyiségében nagyjából minden szempontból különbözik a rosszfiúktól, csak annyi, hogy határozott és magabiztos, és nem az "én rendes srác vagyok" mantrája mögé bújva próbál érvényesülni, hanem tett azért, hogy megismerjem, és erre magamtól jöjjek rá. Nem tartott sokáig.

2015. márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

7:


Igazad van, nem leszek

DE nem is leszek minden nőbe szerelmes, akikhez szexuálisan vonzódok. Ha pl. egy r*banchoz vonzódok, abba nem leszek szerelmes!

2015. márc. 30. 17:00
 10/15 A kérdező kommentje:

8:


Avval sincs semmi probléma, ha a nő elvárja, hogy határozott legyen a férfi.

Viszont az már hülye szerintem, aki úgy dönt, hogy elég ha határozott, az emberi értékek már nem számítanak.

2015. márc. 30. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!