Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elitélendő, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elitélendő, ha egy lány nem talál más módot a kiadásokra, mint hogy pénzért fekszik le valakivel?

Figyelt kérdés
Sajnos rendes munkaidőben dolgozni nincsen időm, amennyiben tudok, az nem sokat hoz. Főiskola elveszi a javarészét a szabadidőmnek. Egyik lakótársam szó nélkül kiköltözött albérletből ahol eddig laktunk, és emiatt most nagyobb lett a fizetnivaló is, valakit találni a helyére nem két perc, aközben pedig ugyanúgy ittvan minden más kiadás is. Család részéről támogatásra nem számíthatok, épp elég nagy zűrben vannak saját dolgaikkal ők is, két éve külön élek. Kaptam már ilyen ajánlatot, és akkor elhajtottam, de most nem nagyon jutott más eszembe, eladnom sincs mit. Bocsi a hosszú kérdésért

2015. márc. 30. 16:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a szomorú, hogy nem vagy egyedül ezzel! Sokan áldozzák fel a "becsületüket" azért, hogy ezzel egy nemesebb célt valósíthassanak meg!

Viszont, ha nincs hozzá gyomrod, akkor keserves kenyér lesz az biztos! Még komoly lelki sérült is szenvedhetsz miatta! Tényleg jól gondold meg, mert nem mindenki alkalmas erre!

2015. márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én nem ítélnélek el miatta, sajnos van hogy az ember olyan dolgokra kényszerül amiket amúgy nem tenne meg :/
2015. márc. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt sejtem, hogy sokan vannak még bajban pénzzel kapcsolatban, de az a rossz tényleg nem nagyon látok más módot, azért jutott eszembe ez
2015. márc. 30. 17:03
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elítélendő, elvégre a prostitúció a legősibb szakma.
2015. márc. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jaj te szeginy az nemjo es amit dolgozol ahelyett vmi olyat ami tobbet hoz? Vgy ink egy pasit keress mint hgy mindenkivel osszefekudj penzert es akk ha bekoltozne oda akk nem is kell lakotarsat keresni ...
2015. márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem elítélendő, ezeket a nőket meg kell értenie a többieknek is, de sokan lesznek, akik elítélnének ezért, ha ezt így nekem elmesélné valaki, hogy ilyen miatt tette ezt, nem azért, mert egy lusta dög, és nem képes dolgozni, hanem, mert suli mellett ebből tudja fenntartani csak magát, akkor nem hiszem, hogy elítélném. Sokan vannak így, de biztos nagyon nehéz lehet annak, akinek ez nem pálya, nem olyan a beállítottsága, mint a diszkós pi**ák egy részének manapság.
2015. márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Am Én nm itelnélek el megertelek
2015. márc. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
5-ös: persze gondolom ez is megoldás lenne, de ez is olyan, hogy a fizetnivalók most jönnek majd, kapcsolatot kialakitani igy muszájbol gyorsan meg...amugy meg szépen úgy nézne ki, hogy csak ezért jöttem össze vkivel, ha nem működne késöbb ezzel se lennék elörébb igazán :(
2015. márc. 30. 17:09
 9/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy eladod a testedet, nem elítélendő, hiszen ezt teszi mindenki. A kubikus, a közmunkás, a mérnök, az orvos. Ha a gyomrod is megvan hozzá, csináld, amíg nem csorbul az önbecsülésed. De jó, ha tudod, a prostikhoz olyasmiért jár a férfinép, amit otthon nem kap meg.
2015. márc. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én gyakran fizettem alkalmi szexért szép fiatal lányoknak, voltak kellemes estéim így, nekik is jó volt, élvezték, és fizettem. Azért közülük elég sok vált hivatásossá később. Szóval a legnagyobb kockázat ez, hogy felfedezed, milyen gyorsan milyen nagy pénzt lehet vele csinálni, és nem tudod abbahagyni.
2015. márc. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!