Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Választanom kell közülük, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Választanom kell közülük, de hogyan?

Figyelt kérdés
Volt egy másfél éves kapcsolatom, de elköltöztek egy másik városba. Nagyon összetörtem, hónapokig csak sírtam utána, mert nem akart távkapcsolatot, ő szakított velem. Három hónapja egy nagyon jó haverommal elég sok időt töltünk együtt, először csak tanulni jártunk össze most már minden időnket szinte együtt töltjük. Tetszik de nem vagyok szerelmes belé, ő viszont belém igen. Nem akarom kihasználni, de ő azt mondta, bármeddig képes rám várni, mert tudja, hogy meg fogom szeretni. Talán sikerült is volna, ha az exem vissza nem jön, egy év után. Amint megláttam a suliban, remegni kezdett a lábam, azt mondta nagyon szeret még, és megbánta, hogy szakított velem, és kezdjünk mindent elölről. Legszívesebben a nyakába ugrottam volna, de a sértettségem nagyobb volt, így hagyom, hogy teperjem utánam. De tudom, hogy ez nagyon csúnya dolog, és nem akarom a másik srácot kihasználni. Ma mondta is nekem, hogy ne játsszak vele, ha az exemet akarom. De nem tudom mit akarok, egy részről nem bánnám, ha újra együtt lennénk, de egyre jobban vonz a másik srác, és lehet, hogy ő többet adhatna nekem, és olyan jó vele, mindig meghallgat, kedves velem, és mikor nagyon magam alatt voltam akkor is mellettem volt, nem akarom őt bántani! Mit csináljak?
2015. márc. 30. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vissza az exedhez ha hosszú távon itt marad.
2015. márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem egyszer mar tul tetted magad rajta.

Egyelore, nem jonnek ossze az uj fiuval ( hiszen nem vagy biztos benne hogy akarod-e baratodnak) de az exet mindenkepp elfelejtenem.

2015. márc. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De nem azért tette magát túl rajt mert elmúlt a szerelem vagy megcsalták hanem mert muszáj volt. A másik srácot meg régóta ismeri mégsem biztos még mindig ,h szeretne tőle valamit, ez nem jó előjel.
2015. márc. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Muszáj? Ne haragudj, de szerintem egy távkapcsolat sem olyan kibírhatatlan. Igen nagyon nehéz, tapasztalat, de én nem tudnék ilyesmi miatt szakítani... Akkor már inkább kollégium.
2015. márc. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nyilván ha a srac azt mondja h szakit akkor muszaj veget vetni igen. A tavkapcsolattal meg nagyon konnyen tonkre lehet tenni egy addig jol mukodot. Szerintem jobb volt bekeben elvalni mert igy tul kepp gond nelkul folytathatnak ha a srac hosszutavon marad! En is szakitottam volna mert en sem hiszek a tavkapcsolatban... viszont igy nincs akadalya h boldogok legyenek megint
2015. márc. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"nyilván ha a srac azt mondja h szakit akkor muszaj veget vetni igen." Félreértesz :D Nem úgy értettem, hogy jajj muszáj hogy vége legyen egy kapcsolatnak ha az egyik fél nem akarja? Nem buzdítok senkit sem arra, hogy az exét yandere módra zaklassa. Arra céloztam, hogy egy ilyen eseménnyel nem kell véget érnie a kapcsolatnak, ha mindkét fél képes elhatározni magát.

Egyébként meg, engem biztosan nem fogsz meggyőzni, mert látom hogy helyes az érvelésed mellett, de a magamét is helytállónak találom ( mert tudom mit tennék). A kérdező nyilván így mindkettőt opciót alaposabban átgondolhatja, de édesmindegy hogy melyiket választhatja, a másik attól még helyes marad, hiszen nem lehetünk mind egyformák.

2015. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én most a lány szempontjából néztem és értelemszerűen nincs más lehetőség, így értettem ,h muszáj. Ha a srác is másképpen látná akkor természetesen más a helyzet de nem így van ebben az esetben és most erről beszélünk. Értem én, hogy mit írsz és ha mindkét fél benne van akkor meg lehet próbálni a távkapcsolatot is de én nem hiszek benne. Elhiszem, hogy nem foglak meggyőzni de egyáltalán nem is célom sőt a kérdezőt sem akarom. Ez egy olyan oldal ahol az emberek leírják a véleményüket nyilván azt fogja csinálni amit a legjobbnak lát de ezt majd ő eldönti.
2015. ápr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!