Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, a legjobb haverom, sőt inkább már a ,, báty-öcsém ". Nem olyan régen szerzett magának egy barátnőt, akit csak látásból ismerek. Ha a haverommal vagyok mindig megjeleni, mindegy hol vagyunk egyszer még hozzánk is feljött, (mármint az én házamba). Nem mondtam semmit, ne csináljak haveromnak gondot, de amikor a haverom meséli, hogy volt olyan, hogy felvétel hozzá a gépemet, a csaja meg random elkezdett turkálni benne, kicsit meglepődtem. Amikor rákérdezett, hogy mit csinál, akkor csak annyit bírt kinyögni, hogy WOW-ozik, ő aki minden nemű játéktól rosszul van. Soha nem tudok a haverommal még csak beszélni sem, mert ott van a csaj. Ha egy pillanatra eltűnik a lány szalad hozzám. A csaj mindig követ, bámul, kérdezett rólam az embereket, és KEZD RÁMHASONLÍTANI! Múltkor, amikor az iskolában széket pakoltunk, úgy hozta utánam az ülő alkalmatosságot, mint aki éppen leütni készül. Kezdek félni. Mit tudok csinálni? A válaszokat előre is köszönöm szépen, mindenkinek további szép napot!

2015. márc. 30. 19:30
 1/2 To7ka ***** válasza:
Báty-öcséd? Ez nagyon ijesztő sztori am. Egyébként ha ennyire féltékeny típus, akkor ne számíts sok jóra. Ha ez neked kellemetlen, és ez a nagyon fiú barátod ilyen őrülteket szed össze, és nem hajlandó otthagyni őket, akkor egy időre Te hagyd ott a fiú barátod. És szerezd vissza Tőle a cuccaid, szépen éld az életed, bolondokra nincs szükséged a mindennapjaidban.:) Mond el a lánynak, hogy akármilyen szellemi problémája van, leszállhat rólad, mert már nem beszélsz a sráccal, legyenek boldogok, a barátodnak meg szólj, ha megjön az esze és nem szaladgál bolondokkal, akkor majd beszéltek. Mást aligha..
2015. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Azért báty-öcsém, mert fiatalabb nálam, de jóval idősebbnek tűnik nálam.
2015. márc. 30. 20:06




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!