Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tartsam fent az érdeklődé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tartsam fent az érdeklődését egy 35 év körüli leszbikus nőnek?

Figyelt kérdés

Röviden:

Munkatárs

Fiatalabb vagyok

Szimpatizálunk egymással

Csak sejtsük a másikról, hogy leszbikus

Sok az érintés és incselkedés

Úgy érzem flörtöl velem.

Azt mondta érdekes vagyok, de nem fura


Talán most már lehetne lépni egyet előre, hogy ne csak egy helyben álljon a dolog. Vonzódom hozzá... De nem akarok nagyon rányomulni, mert tutira elijeszteném...

Mi lehetne a következő lépés?

Vagy hogy közöljem vele viccesen és nem lerohanva, hogy vonzónak találom?


Hogy tartsam fent az érdeklődését?



2015. márc. 30. 23:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szívesen, máskor is!
2015. márc. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Legközelebb mikor megemlíti, hogy te milyen orv módon elutasítottad mikor elhívott valahová, mondd hogy engesztelésül meghívod valamire/elmész vele valahova, ahova szeretné.
2015. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nagyon jó tippeket kaptál. Innentől rajtad áll. Szedd össze a bátorságod és lépd át azt a vonalat. Mert, ha nem teszed örökre bánni fogod.
2015. márc. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azt írod akérdésben "leszbikus nőnek" idéztelek, a kérdésben meg már csak "sejtjük egymásról hogy leszbikusak vagyunk" kamu kérdések helyett próbálj mással szórakozni!
2015. ápr. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a segitseget. Ujra elhivott...


Jah igaz... Csak sajnos nem mondhatom biztosra, hogy az... Attol fuggetlenul, hogy.minden jel arra utal, hogy leszbikus lenne.

Es en sem szurok szemet elsőre.


Nem ugy mutatkoztunk be egymasnak, hogy hello leszbi vagyok, hello en is... ;)


Meg akkor sem mondhatod valaki h tutira leszbi, amikor a csaj palinak nez ki... Hiaba, ha ferfiakkal 'mulat' ;)


Tehat akkor sejtem? Vagy tudom? Ugy fogalmazok, hogy erzem.

2015. ápr. 1. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!