Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak az ilyen NŐK?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az ilyen NŐK?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve lett vége egy 2 éves kapcsolatomnak, azóta csak tengek-lengek, és már eljött az ideje annak, hogy másik párkapcsolat után nézzek...

22, lassan 23 éves leszek, és én már nagyobb távlatokban gondolkodom, nekem már nem csak ilyen kis 1-2-3 hónapos kapcsolatok kellenek, hanem akár egy olyan kapcsolat, ami a végén házasságba torkollik, és akár családalapításra is sor kerülhetne, DE (és itt kezdőik a baj) a mostani kortársaimat elnézve, és a fiatalabbakat, egyáltalán nem találok erre alkalmas nőt.Nekem olyan nő kell, akiben meg tudok bízni, ha pl elmegy a barátnőivel valahová, meg tudjak benne bízni, és persze normális belső tulajdonságokkal, illetve külső adottságokkal rendelkezzen(külső terén nincs túlzottan nagy igényem). Szinte minden eddig megismert csaj/nő anyagias, nagyképű,megcsalásra hajlamos, minden buliban más pasival csókolózós ribi volt, így jobbnak találtam, ha inkább nem is kezdek velük kapcsolatot.

Itt, GYIK-en is, meg a való életben is azt mondják, hogy sok értelmes nő van. Hmm, én nem így veszem észre... !



2015. márc. 31. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Pedig sok értelmes nő van, de azok nagy része már foglalt. Fogalmam nincs hol vannak olyanok, akik ilyenek és még szabadok, de valószínűleg bárhol rálehet akadni egyre. Próba cseresznye.
2015. márc. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 To7ka ***** válasza:

Mivel az általad negatív jelzőkkel leírt lányok vannak ott mindenhol, ezért valóban kicsit nehezebb normálisabbakat találni. Ők általában elintézik a napi dolgaikat, és ezzel úgy vége is a napnak. Szuper lányokat ismertem meg, akik a leírásodnak is megfelelnek, elképzelhető velük hosszabb távú kapcsolat, de onnantól, hogy egy lány házias, törődik magával (pl edzés), és határozott megjelenése van, elküldi a nyomulós pasikat, hát ha véletlen nem úgy alakul, alig lett volna alkalmam megismerni őket. Barátkozz nem túl szép, de kedves, értelmes lányokkal. Úgy talán egy baráti körön belül megismerhetsz egy komolyabb lányt, vagy egyetem közeli helyeken pl.


Jah, és ne úgy állj hozzá, hogy akkor most feleségül veszed. Mielőtt járnál vele, ismerd meg komolyabban, és élvezd ki, amitek épp van. Az 1. hónapot, a 3-at, és minden továbbit értékelj, akármeddig is tartson, ne az legyen a cél, hogy leélje veled az életét (akkor a viselkedésed könnyen elijesztheti). Sok sikert!:)

2015. márc. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hát megmondom őszintén elég nehéz lesz...

És nem túl negativ vagyok de...nem egyszerü..sokszor megjártam azt amiről beszélsz...

A mai világba erre a célra megfelelő nő,ismerjük el nagyon nagyon ritka...

bízva bízz ...

Eljön..

2015. márc. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem-nem-nem egyből a házasságra gondoltam :D Félreértettétek. Egy olyan nőt, akivel olyan kapcsolatot sikerül kialakítani, amely akár házasságig is érhet.
2015. márc. 31. 23:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresgélsz, a te korosztályodban is vannak olyan nők, amilyet szeretnél, de lehet, hogy nem ott, ahol eddig nézelődtél.
2015. ápr. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!