Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt Real Madrid szurkol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt Real Madrid szurkoló lányok? Miért szeretitek a csapatot és mióta?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 1. 07:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nyugi, lány vagyok, nem fogok rátok írni azzal, hogy képet küldjek a nemlétező f...szomról. :D
2015. ápr. 1. 07:31
 2/10 anonim ***** válasza:
en mar regota szeretem oket es televagyok real madridos polokkal bogrekkel meg egyebekkel.Imadom ahogyan jatszanak :D imadom a focit is :D
2015. ápr. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Imádom a Madridot!!! Az Atlético Madridot!
2015. ápr. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én egy 21 éves fiú vagyok, de ha érdekel, a hagyományok miatt, azért is mert a valaha volt legjobbak, gyerekkorom kedvenc csapata, és a játékosok miatt is. Am pedig kb. azóta, mikor Zizou bevágta a 2002-es bl-döntőn. És Te miért vagy? Érdekelne az álláspontod.:) rem nem csak CR miatt, habár ő a legnagyobb kedvenc persze.:)
2015. ápr. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én? Én miért vagyok RMS fan? Semmiért. :D CR miatt meg pláne nem. :D Barcás vagyok, csak érdekel, hogy mennyi Realos lány van. :D
2015. ápr. 1. 17:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem ismerlek.:D
2015. ápr. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nem vagyok hülye, csak béna: RMA-t akartam írni, csak elgépeltem.
2015. ápr. 2. 00:50
 8/10 anonim válasza:

11 éves korom óta szurkolók a Real Madridnak (most 17 vagyok) :) Nem tudom, hogy mért kezdtem el szurkolni. Lehet apukámtól örököltem a focirajongást. Egyszer azon kaptam magam, hogy (ha tudom) megnézem az összes meccsüket és közben annyira izgatott vagyok, hogy nem bírok nyugtom ülni. Ha nyernek akkor ugrándozom örömömben, ha veszítenek akkor meg néha el is sírom magam.

Igaz, hogy az utóbbi időben "gödörben" van a csapat, de kicsit sem tántoródtam el. HALA MADRID!

2015. ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

I love Real Madrid!

14 vagyok kb 5 éve szurkolok nekik.

2015. ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En az okolvivast jobban szeretem. De a fociban a RMA a legjobb 15/f
2015. ápr. 15. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!