Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a lányoknak nem a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányoknak nem a külső számít, akkor?

Figyelt kérdés

Miért kezdődnek itt fiúkkal kapcsolatos kérdéseik,hogy "megláttam,nagyon helyes és azóta nem tudom kiverni a fejemből/izzott köztünk a levegő/ráhajtottam,lefeküdtem vele,pedig tudtam,hogy barátnője van",esetleg "évek óta szerelmes vagyok bele,ő nagyon helyes és népszerű,viszont én nem igazán tartozok ebbe a kategóriába,mit csináljak,hogy megszerezzem"...és még sorolhatnám.


Miért nem azt írják le,hogy milyen jó belső tulajdonságai vannak a fiúnak?Vagy csak átlagos külsejű,de mégis beleszerettek egyéb dolgok miatt,mint ahogy azt itt híresztelik?Miért csak és kizárólag "nagyon helyes" fiúkról szólnak ezek a történetek,akiknek a szájukat sem kell kinyitnia,hogy megkapják az adott lányt és kedvük szerint szórakozhatnak velük,azok valamilyen megmagyarázhatatlan okból továbbra is szerelmesek beléjük.Miért tagadjátok folyamatosan,hogy nem a külső a legfontosabb és elsődleges tényező a lányoknak,amivel kb.bármit elérhetsz a körükben?Ellenkező esetben nem helyes fiúként a fejeden pörögve sem fognak észrevenni.


2015. ápr. 1. 08:21
 1/10 anonim ***** válasza:

pénz számít,

te nem tuttadddddddddd?

2015. ápr. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mani..Mani...Mani ha ez nincs sok nő akármilyen helyes az illető ésszre se vesz!!
2015. ápr. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Ha valakibe beleszeretsz, akkor is a leghelyesebbnek/legszebbnek látod, ha mindenki más csúnyának. Ha mást mondasz, nem vagy szerelmes. És mert első látásra elég nehéz a belsőt megszeretni... viszont a kémia elég nagy erővel tud hatni az emberre, van olyan, hogy meglátod a másikat, és érzed, hogy vele összeilletek, feromonok, meg genetika meg biológia, soroljam még a hülyeségeket?

Egyébként a külső sosem volt elég, és aki ezt mondja, pl te, az sürgősen lépjen tovább azon, hogy a többség szerint csúnya.

Ha meg arra vágysz, hogy a lányok csak úgy széttegyék neked a lábukat, anélkül, hogy a szádat ki kellene nyitnod, akkor egy undorító ember vagy, leszrom, hogy milyen helyes vagy (vagy sem).

2015. ápr. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
"a külső megfog, a belső megtart, a jó szex hozzáláncol"
2015. ápr. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

amiit írtál az kb a 15-18 évesekre jellemző

én jóval idősebb vagyok, és sose voltam ilyen

és számít a külső, ronda pasi mégis kinek kell

2015. ápr. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A normális lányoknak tényleg nem a külső számít, de azokat nem is hallod mások előtt nyilvánosan kitárgyalni a magánéletüket. Olyan lányokat hallottál, akiknek ez a fontos, de nem minden lány ilyen.

Ha véletlenül azt hallottad volna meg, ahogy én beszélek a barátomról, valami ilyesmit hallottál volna:

"Megismertem egy srácot, nem is hiszem el, hogy ekkora szerencsém van! Még soha nem találkoztam olyannal, akivel ennyire megértettük volna egymást. És olyan okos, imádom! Mindenről lehet vele beszélni és annyira érett. Közben meg vicces is tud lenni, teljesen oda vagyok érte. És amikor megölel, biztonságban érzem magam. Azt hiszem szeretem és szerintem ő is engem."

2015. ápr. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ők még szinte gyerekek lehetnek. Utoljára olyan 13 éves koromban gondolkoztam így.
2015. ápr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem sosem a legjóképűbb, kigyúrt, menő srácok tetszettek... Sőt, nálam kifejezetten hátrány lehet, ha gazdag, mert a legtöbb ilyen fiú beképzelt, elkényeztetett és sznob, márpedig utálom az ilyen embereket, lányok között is... Szóval inkább legyen szegényebb. :) Olyan szempontból viszont számít a külső, hogy vonzódjak hozzá, tetszen a szeme, a mosolya, a hangja. :)


De a külső édeskevés, ha belsőre meg szörnyű személyiség! Nekem fontos a közös hullámhossz!

2015. ápr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fontos a külső, mindenkinek. Az pedig, hogy kinek mi tetszik meg a másikban, mit tart szépnek és vonzónak már egyéni ízlés kérdése. Ha valakit nem tartasz vonzónak nem is fogsz úgy rátekinteni, mint lehetséges partnerre. De lehet valaki mást éppen az fog meg benne, ami neked antipatikus. A belső értékek meg majd akkor lesznek fontosak a legtöbb ember számára, amikor elég érett egy komoly kapcsolathoz. Tiniktől ne várd el, hogy felnőttként viselkedjenek.
2015. ápr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van igazság abban,amit néhány válaszoló írt.Igen a normális lányok lehet nem így gondolkodnak és beszélnek,azonban ilyenek a lányok 1%-a nagyjából,akik foglaltak is ezáltal mindig kb.

Tehát ennyi.

Milyen tizenévesek,meg tinik? Huszonévesek is pontosan ugyanezt csinálják,szinte mindegyik.Igen,egyetemre járok és ott is csak a legjóképűbbekkel,meg az ilyen nagyképű bohócokkal állnak szóba egyáltalán.

De még kivétellel sem találkoztam soha életemben,aki nem kizárólag a külsőt nézte volna,mivel meg sem akartak ismerni soha.Pedig nem vagyok csúnya egyáltalán... Csak ők is a jóképűekre várnak,a többi meg nem érdekli őket.

23/F

2015. ápr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!