Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem túl korai 14 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl korai 14 évesen kinyalatni magát valakinek, vagy csak én vagyok túl hülye?

Figyelt kérdés
Vagy én vagyok túl éretlen, vagy az ismerőseim túl érettek. Már 14 évesen széttárták a lábukat a "pasijuknak" akit sikerült felszedniük, és még a legvisszahúzódóbb lányok is. Ki vagyok rajta akadva. Persze nem szexletek, hogy nehogy elvesztsék a szüzességüket, csak kinyalták/megujjazták vagy mittomén mit csináltak velük. Én még nem is csókolóztam senkivel, erre kiderül hogy más már nagyon messzire eljutott elég korán. Lehet hülye vagyok de ha nekem lenne pasim akkor is csak több hónap után mennék el idáig.. vagy év. Vagy ez a normális, megszokott? Amint valakinek kapcsolata van 14-16 éves korban miért adják magukat oda teljesen aztán szakítanak?

2015. ápr. 1. 17:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Hülyét kapok, hogy a "szexelést" a dugásra használjátok. Az orális szex is szex, sőt a petting is. Egyébként meg 14 évesen korai.
2015. ápr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Személy, cél s még sok minden függő.

Más lehet már nagyon érett, felkészült vagy idióta agymosott hülye.

Te nem állsz rá készen, ők lehet igen, lehet nem.

Neked sok idő kell, megísmerj valakit ennyire, másnak nem.

2015. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Van aki így, van aki úgy csinálja. Nyilván sok lány volt vele úgy mint te, hogy látták már mindenki más csinálta és ők sem akartak lemaradni.

Úgy gondolom ezeknek a lányoknak csupán 20%-a az aki tényleg akarta és élvezte, a többi feltehetőleg megbánja még később.

2015. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Társadalmi nyomás. Mint észrevetted, manapság annyi a szexualitás, még egy pelenka reklámba is, hogy az ember nem bír nem tudomást venni róla.

Mivel a ti korosztályotok a legvédtelenebb (a tapasztalatlanság miatt) ezért ráttok 2x akkora nyomás nehezedik. Mit látsz a TV-ben? Sminkelj, mert nem leszel szép, epilálj, hogy olyan lábaid legyenek mint egy Istennőenk! Öltözz szexisen, mert észre sem fognak venni. És mi értelme felhívni magunkra a figyelmet, ha nem használjuk ki? Úgyhogy szexeljünk, mert nagylányok vagyunk már!


Én úgy jó 13 éve volt annyi mint most te, de már az én tinikoromban is kb körbeálltak az osztálytársaim és sopánkodtak, hogy úristen nekem szőrős a lábam? Miért nem borotválom? Nem félek, hogy megszólnak?

El tudom képzelni mára mi lehet nálatok... -.-


Szóval szerintem nagyobb a te korosztályodra a társadalmi nyomás mint felfognátok, hogy az egész miről is szól valójában. Ti fel akartok nőni, és média meg vezényszóra megmondja, hogy ehhez mi mindent kell tenni.

2015. ápr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy hazudnak.Csak a szájuk nagy.
2015. ápr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
És akkor mivan? Fiatalok, élvezik az életet.
2015. ápr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Sokféle lány van, ki ilyen, ki olyan.

Gondolom hallomásból tudsz az ismerőseidről.

Én arra azért kíváncsi lennék, hogy ténylegesen hány 14 éves kislány engedte meg azt a "barátjának".

Tudod, a "falka törvény" néha nagyon erős tud lenni, és olyankor gyorsan előkerül a messziről jött ember azt mond amit akar effektus.

2015. ápr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Először is nem a te dolgod.

Másrészt írod a pasijukkal kvázi pettingeltek. Mondhatni teljesen normális.

Harmadrészt vedd figyelembe, hogy a "régiek" normáit egészen egyszerűen kidobhatod az ablakon, lévén a nemi érés felgyorsult, jelenleg már nem ritka, hogy 9 éves kortól várható az első menstruáció is akár. Így a 14 éves ilyen skálán mérve annyira már nem is fiatal.

És igen, a szellemi érettségnek sem foka az, hogy mi van írva a személyibe.


Tömören és egyszerűen: Savanyú a szőlő, hogy ők kellenek valakinek neked meg nincsen senkid.


És amíg úgy gondolod, hogy a nemiség, és párkapcsolatban történő testi érintkezés attól függ, hogy te mit kombinálsz ki magadban, hogy hány hónap, azt bizonyítja, hogy ennek van egy oka is. Például az, hogy te még nem tartasz itt, hogy értsd: nem ettől függ. Ez nem baj, csak akkor ne ítélkezz, hanem várj még pár évet amíg megérted :)

2015. ápr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen sokan vannak így. Én nem tudom, hogy tényleg élvezték e vagy csak divatból csinálták, kitudja.. Egyébként én 16 éves vagyok és furcsa számomra hogy olyanok derülnek ki hogy ők már 14 évesen is.. :D Na mindegy, hozzá szokom hogy ez már ilyen világ, mindenhol csak a szex. Pedig én tök szép képet tartogattam fe ejemben a kapcsolatokról, szép szerelem, sok csók meg minden de én még szex nélkül képzeltem és hogy is mondjam, most elvették a kedvem még a szerelemtől is, mert félek, hogy én is csak egy ilyen fiút találnék, aki csak le akarna velem feküdni. Ugy beszélnek a régi kapcsolataikról meg a kis kalandjaikról, mintha ez egy kamaszkori szerelemhez természetesen hozzátartozna.. Persze pár év mulva természetes is, csak tényleg sokan azt hiszik a korosztályomban hogy ők is felérnek egy felnőttel. :/
2015. ápr. 1. 17:34
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Meglepően hamar kaptam egy csomó választ :DD Más kérdésre persze évekig kell várni míg valaki ír xdd
2015. ápr. 1. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!