Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek olyan fiúk, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan fiúk, akiknek bejönnek az okos lányok? 16/L

Figyelt kérdés
2015. ápr. 1. 20:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
És fogadjuk szemüveget is hordassz. :D
2015. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Igen en az olyan lanyokat keresem. Meg azert szep is legyen :-)
2015. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

9#, nem.

A zsenni( az az átlag emberhez mérten kétszeres intelligenciával rendelkező bizonyos fajbeli élőlény) embereknél 160 IQnál kezdődik.

Nekem több van.

6#

2015. ápr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Igen, főleg ha átlagos testalkatú, hosszú barna haja és szemüvege van mellé :3 Nem baj, ha antiszociális egy kicsit, csak lehessen vele értelmesen beszélgetni. 20/F
2015. ápr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Itt vagyok.
2015. ápr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

13: bocikám, ha valóban elvégezted volna a Mensa tesztet (ahogyan én), akkor tudnád, hogy csak úgy odavetve egy darab számként az, hogy 160, semmit nem jelent.


Kérdező: megduglak, és kiderül, jó? - Persze csak vicceltem. Ezt így általánosságban kijelenteni, hogy bejön, vagy nem jön be a lányok "okossága", elég nehéz. Szerintem a lányok áltagban ugyanannyira okosak, mint a fiúk, de más a gondolkodásmódjuk. A " szőke cicababáknak" is nagyonis megvan a magukhoz való esze, mint ahogyan az IQ huszárok sem olyan okosak, mint képzelik magukról.

2015. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Bejönnek :) 17/F ha ismerkedni is szeretnél, akkor írj nyugodtan
2015. ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Na a nagy IQ-Fighterek :D
2015. ápr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csúnya, sem túlsúlyos és szemüveget sem hordok. Én nem mondom hogy egy zseni lennék, de az átlagtól okosabb vagyok és máshogy látom a dolgokat mint azok, akikkel eddig találkoztam.
2015. ápr. 1. 21:06
 20/23 anonim ***** válasza:

Ha okosabb lennél akkor nem kérdeznél ilyet!

egy okosabb fiú ;) :D

2015. ápr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!