Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szexkapcsolatba mi fér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexkapcsolatba mi fér bele? És mi az, ami miatt már inkább szerelemnek mondható? Mi az a pont, ahonnan ez átfordulhat szerelembe?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Amíg nem te tartod el a nőt, addig csak szexkapcsi sajnos, ha igazán szerelmes vagy belé, akkor fizeted a kiadásait és veszel neki egy lakást...


15/L

2015. ápr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lakást, hehe :)

Érzelmek. Ha nincsenek, akkor szexkapcsolat. Ha vannak, akkor szerelem.

2015. ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy szexkapcsolat úgy tökéletes, ha nem válik szerelemmé. Ha egy szexkapcsolatot tovább léptetsz azzal gyakorlatilag a lényeget folytod el.
2015. ápr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Együttélés, szülőknek bemutatás, monogámia fogadás (ismerkedésre, párkeresésre értve is)
2015. ápr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az első hülyeség, már bocs. Az érzelmeket nem lehet pénzzel megvenni. Engem nem ez a része érdekel. Igazából arra lennék kiváncsi,hogy így a szexkapcsolaton belül miből vehetjük észre,hogy komolyabban érdekeljük a másikat? Értem én,hogy ha megbeszéli ezt a "pár" és felvállalják,akkor vannak nyílvánvaló jelei. De én arra vagyok kiváncsi, mikor nincsenek kimondva az érzelmek. Egymáson hogy lehet észrevenni,ha többet érez a másik?
2015. ápr. 2. 13:45
 6/9 anonim ***** válasza:
#1: Bírom, amikor pasik próbálják magukat pénzéhes fiatal lányoknak beállítani, csak hogy bebizonyítsák, hogy "igazuk" van.
2015. ápr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogyan lehet észrevenni, hogy nem érez a másik. Ha együtt töltjük az egész délutánt és este mondom, ne haragudj mennem kell randim van és elenged, hogy egy másik pasassal randizzak.

Akkor nem szeret, ha hagyja, hogy másik pasihoz menj. Aztán úgyis ír, mert kell neki a szex, csak akkor már neked nem kell ...

2015. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 B.Dávid ***** válasza:
Az első érzelmeit nem is de az ágyát biztos bérbe lehet venni, de érdemes alkudni, mert egy patronért kicsit borsos egy lakás. Bírom az ilyen versenyzőket, főleg ha ezt nem trollkodásnak szánta :D
2015. ápr. 11. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor kezd fontos lenni, hogy a másik szeressen, akkor az már nem szexkapcsolat.
2015. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!