Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ti megsertodnetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti megsertodnetek? Illetve mit gondolnatok?

Figyelt kérdés
Ha egy lanynak (akivel most ismerkedtem) a baratnoje irkalna hulyesegetek a lany facebookjabol. Pl hogy csak a szaja jar, hisztis, kamus, nincs tapasztalata a lanyokkal, nem bulizhat velunk mert pasizni megyunk. Persze ezek nem igazak. De mire eszbe kaptam hogy nala a telefonom csak neztem nagyokat hogy miket irkalt. Azota nem irt vissza a srac:/ pedig nekem fontos. Szerintetek a baratnom ezzel elbaszta vegleg?
2015. ápr. 2. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bizony.
2015. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen
2015. ápr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Háromszor olvastam el, de még mindig nem értem itt ki a lány és ki a fiú.
2015. ápr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A fiunak irt a baratnom, de a srac tudja hogy nem en irtam. Ezert nem ertem miert ram haragszik
2015. ápr. 2. 15:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Két dolog miatt haragszik:

1. Az intim, kettőtökre tartozó dolgokat kifecseged, belelát az egyértelműen ostoba barátnőd, ami 12 éves kor felett alapból sértő.

2. Ez egy kifejezetten negatív vélemény, ami mivel veled próbálkozik, gondolhatja, hogy tőled származik.

2015. ápr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jah értem, szóval a srácot alázta úgymond. Először azt hittem úgy ír mintha te lennél az és magadról beszélnél.

Rosszul esne, de nem sértődnék meg, ha nem te írtad. Itt persze megint az van, hogy nem lehet semmiben biztos, hiheti azt, hogy csak szórakozol vele.

2015. ápr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

értelemszerűen meglepődnék, hogy mégis mi folyik itt. ha nem ugyanolyan az íráskép, ha hirtelen észrevehetően megváltozik stílus, ha nagyon levágós, hogy az egy másik személy, aki írogat, akkor eléggé kiakadnék: nem, nem rád, hanem arra, aki a facebookodon garázdálkodik.


nem sértődök meg ilyenkor, viszont az agyam kidobom az ablakon, wtf, hogy milyen szemétkedős emberek vannak.


(ha én lennék a lány, akinek a facebookján taplóskodik a "barátnője", akkor kidobnám a fenébe. ökörködjön magában, magával.)

2015. ápr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!