Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők tényleg az arrogáns...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg az arrogáns lúzereket szeretik?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt most hogy?
2015. ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak egy része, egy másik része meg a féltékeny, értékek nélküli embereket, szóval még neked is van lehetőséged.
2015. ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól függ nálad mit jelent az arrogáns és mit a lúzer.

De tapasztalatom szerint a nők nem szeretik se a veszteseket se az idegbajosokat. :)

2015. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bolond aki azokat szereti.
2015. ápr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sok nő van,nagyon sok ízléssel,ezt így nem lehet kijelenteni.De nyilván vannak olyanok,akik szeretik az ilyen embereket is.(szerintem nem túl sokan)
2015. ápr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg en is egy olyan pasit szeretek, aki meg szulinapom alkalmabol se koszontott fel, (ami a napokban volt) es kozolte hogy nincs ram ideje. En is tudom hogy kocsog, mindenki ezt is mondja. De csak egy szavaba kerulne, hogy visszacsinaljuk az ez elotti allapotot.
2015. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem ugyanazt értjük nő alatt. Aki ilyen mellett megmarad az nem nő, legjeljebb egy csicsás lábtörlő.


Nekem is volt ilyen pasim. Pár dugás után ki is raktam, mert többet ér nála a vibrátorom. ;)

2015. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Addig oké, hogy arrogáns .....de miért lúzer? Ha van csajuk és neked nincs, akkor Te vagy a lúzer. Vagy nemtom, hogy érted.
2015. ápr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!