Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok túl dundi? (kép lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok túl dundi? (kép lent)

Figyelt kérdés
[link]

2015. ápr. 3. 10:18
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező te nem vagy normális....

Az aki nem bírja a kritikát ne kérjen.

Miért várod el hogy mindenki rád verje és istennőként tekintsen rád? Kérdeztél kaptál választ.

Nem tudom miért gondoltad hogy majd mindenki magasztalni fog meg reggel a farkát erre cibálni.

2015. ápr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert felvállalom a véleményemet, miért kéne, hogy szűz legyek? Ne bohóckodj már! Volt pár összehasonlítási alapom már az életben, és ez bizony nem annyira jön be. :)
2015. ápr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Némi sport nem ártana. Dundinak nem mondanálak, de vékonynak sem.
2015. ápr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem azert van rajtad felesleg. Egy kicsit duci vagy,tornazz meg egyel kicsit egeszsegesebben es nem lesz ilyen problema.

18/L

2015. ápr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Rámírt a csajszi, hogy ő röpizik meg boxol meg focizik meg isten tudja mit nem csinál még. De ha ennnyit mozog, akkor miért nem látszik rajta?
2015. ápr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Mert kamu.

Volt egy hasonló. Kirakott egy képet és ezt írja ,, de már nem így nézek ki mert fogytam 1 kilót'' XD

2015. ápr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Mert valoszinuleg este eszik es a feluleseket hanyagolja
2015. ápr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

kicsit már kezd idegesítő lenni, hogy abból, hogy "ne legyünk anorexiásak", eljutottunk oda, hogy "mindenki úgy tökéletes, ahogy van, ez nagy részt genetika stb.".

niylvná vannak persze adottságok, meg ízlésbeli különbségek, de alapvetően ne reklámozzuk már a kövérséget, és ami talán még fontosabb, a puhaságot. Mert ugye lehet valaki vékony, csak éppen egy fekvőtámaszt nem tud megcsinálni, a saját 55 kilójával. (tegyük fel, hogy nem csontos, hanem olyan átlagos alkattal).

SZóval, mindenkinek: sport, és egészséges táplálkozás alapvető fontosságú kéne legyen, és ezeken felül akinek arra van igénye, hogy formás, feszes teste legyen, az meg eddzen keményen


igen, kérdező, dundi vagy, ez a jó szó, sztem nem a kövér kategória, de nem vagy sem vékony, sem feszes, sem sportos. Szóval nem sértésből mondom, nem is vagoyk fiú, nem is fogom rádverni. Lány vagoyk, aki anno hasonló alkatú volt mint te, most pedig kemény edzés és egészséges táplálkozás mellett már sokkal jobban tetszem magamnak (meg persze a páromnak is9. SZóval csak biztatni tudlak, hajrá

2015. ápr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen átlagos tested van. A dunditól ez nagyon távol esik! Hány éves vagy?
2015. ápr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Nem vagy dundi, de nem nőies az alakod (értsd.: nincs szélesebb csípőd és keskenyebb derekad). Ezzel nem tudsz mit csinálni. Ne aggódj, nem nézel ki azért rosszul, bár egy kis izmosodás csak jól állna :) Járj egy sportolni.
2015. ápr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!