Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tenyleg nagyon ciki, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg nagyon ciki, ha egy lany egyedul megy bulizni?

Figyelt kérdés
Rolam van szo, szinte senkivel nem vagyok joban azok kozul, akik ott lesznek, hivtam a baratnoimet, de mindegyik ilyen meg olyan kifogasokkal jott. Elhataroztam tehat, hogy egyedul megyek. Beszeltem az egyik sraccal, aki szinten ott lesz, hogy szivesen beszelgetne velem, elvegre olyan reg talalkoztunk. De tenyleg annyira ciki egyedul menni?
2015. ápr. 3. 16:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha nem iszod le magadat 10 pasi társaságában, akkor nem ciki.
2015. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Nem ciki, miért lenne az? Ott már lesz társaságod, úgyhogy nincs gond. :)
2015. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Egyéniség vagy, ez tisztelendő, nem pedig ciki. Elég legyen az, hogy én is ilyen vagyok, pár éve még törődtem volna ilyenekkel, aztán már nem érdekelt, hogy ki mit gondol rólam. Szóval téged se érdekeljen. Ezt tudom javasolni.
2015. ápr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, meg ahogy írtad lesz ott valaki, akivel tudsz majd beszélgetni, na hát akkor már nem leszel egyedül, csak addig amíg odaérsz.
2015. ápr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát nem túl biztonsâgos.
2015. ápr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
0%
Majd meglátod milyen, egyik csaj ismerősöm is egyedül ment bulizni aztán jol meg is ba@zták, terhes lett és most egyedül neveli a gyerekét, valószinű szerintem h te is igyjársz majd de ha neked ezkell csak tessék...
2015. ápr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%
Miért mész bulizni? Ez valami törvény, hogy kötelező buliba menni? Én még ha fizetnének se mennék.
2015. ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Cikinek csak azért mondanám, mert nem velem mész :D "viccet" félretéve, szerintem nincs benne semmi.
2015. ápr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Haggyátokmár. Mért lenne pi..a?

Csak bulizik:)

Ez nem bűn!

2015. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8as, te mit képzelsz magadról egyébként? Miért lenne valaki hülye p*csa, mert nem akar otthon ülni?
2015. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!