Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a Gond?

Figyelt kérdés
Üdv! A barátnőmmel már több mint 1 éve van "nemi" életünk. Mind a ketten nagyon aggodalmasak és odafigyelőek vagyunk ilyen téren. Ne nevessetek ki de az esteke 90%-ában 2 óvszert is húzok mert ez megnyugtat, az érzés nem ugyan olyan de a hónap végén fele annyit se parázok. mert minden hónap végén "kiértékeljük" a hónapot a már jól megszokott havi para közben. Mindig rendszeresen általában 28 nap +-1 megjön neki. Csak ebben a hónapban valahogy elszámoltam magam ő pedig nem szólt hogy pont a közepén vagyunk. Amivel nem is volt gond mert a jól megszokott dupla módszert alkalmaztam. De rá 2 napra megint úgy jött ki a lépés de igazából nem volt semmi lényegre törő már mint konkrét szex csak egymáson pucéron.. nem is csinálnám gumi nélkül de ő se menne bele! Szóval elég közel voltunk egymáshoz ott is.. de mint mondottam semmi nem volt egy gyors be-ki se! És ma van a napja, hogy jönni kéne de nem ( és pont a havi parás kiértékelés közepén vagyunk..) de reggel csak egy ilyen alhasi nyilalást érzett kicsit közép tájon de tegnapi napon is említett hogy mint ha fájna neki és a melli is megdúzzadtak (ahogy ilyenkor mindig szokott) tehát nem az úgy "megszokott" fájás volt neki.. mi lehet a probléma mert már lassan megőrülök. és tudom hogy még a +-1 napban is benne vagyunk..

2015. ápr. 3. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:

lehet nincs semmi baj, csak túlstresszelitek

amúgy a 2 gumi olyan hülyeség, egyáltalán nem véd többet

2015. ápr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Aki ennyire paranoiás és idegroncs lesz, ha már egy órát is késik a menstruáció az ne szexeljen!

És csak szólok, hogy 2 gumi kevesebbet véd mint egy mert a 2 latex anyag kikezdi egymást és könnyebben kiszakad.

2015. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem igen is lehet ideges mert túl fiatalok vagyunk egy babához amit persze idők múlva nagyon is szeretnék/nék és jól tudom hogy a két anyag között milyen kölcsönhatás lesz csak ahogy ismerem magam túl rövid vagyok egy ilyes fajta "balesethez"
2015. ápr. 3. 19:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindig elgondolkodom, hogy te tudod hogy esik teherbe egy lány?
2015. ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze igen is tudom.! De kérlek akkor világosíts fel hogy hogy és miképpen, mert volt már rá eset hogy úgy esett teherbe hogy csak a vaginája körül volt spermium és úgy be. vagy javíts ki kérlek hogy ha nem jól mondom.!
2015. ápr. 3. 19:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Én meg azt mondom, hogy ilyen eset nem volt. Ez a sok tini aki "jaj, véletlenül teherbe estem" felkiáltással esküdözik, hogy ők márpedig használtak ilyen-olyan fogamzásgátlót és tényleg csak a hasára élvezett, stb...

Nos úgy gondolom, hogy ezek nagy része kamu. Simán szexeltek, beleélvezett, teherbe esett a lány és utólag kitaláltak valamit, hogy próbálják úgy beállítani, hogy nem az ő hibájuk.


Kizárt dolognak tartom, hogy egy lány úgy essen teherbe, hogy akár a vaginájára élveznek közvetlenül. Ugyanis nincs olyan ninjasperma ami képes a szabad levegőről beszivárogni a méhbe.

Nem véletlen, hogy a gyerekcsinálás olyan módon működik, hogy közvetlenül a méhszája elé lövellsz pár millió spermiumot (és még akkor sem 100%) az esélye.

2015. ápr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Babához túl fiatalok vagytok,de a szexhez nem .Érdekes.
2015. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Édesanyámék "babacsinálós" korában élnék amikor büszkén és boldogan lehetett vállalni egy gyermeket akár már 20 évesen.. az ma már kinyúlt olyan 30 éves korra ugyan is végzel az egyetemen ha jársz +2 mester az mindjárt 5 év és 18 évesen kerültél oda.. 23 éves vagy még semmi jövedelmed.. menjél kéregetni egy rohadt céghez hogy vegyenek fel mert kell az állás mint sok száz versenytársad az életben.. én úgy gondolom hogy a magam 18 éves életkorommal még nem tehetném ezt meg.
2015. ápr. 3. 19:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!