Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szorulhat egy 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szorulhat egy 17 éves lányba ennyi erotika és szexualitás?

Figyelt kérdés

Csak pár mondatot beszéltem a csajjal eddig, de nagyjából egy társaságba tartozunk. Pár órája történt a dolog, üvegeztünk, és a csaj azt kapta feladatként, hogy sztriptízeljen, akinek akar. Én...én már sok mindent láttam de ilyet még nem..

Egy haveromat választotta, aki nem épp egy esetlen szűzgyerek, de kb majdnem lefordult a székről, volt hogy azt hittem, ott helyben f.arkalja meg a kiscsajt. Az úgy vonaglott úgy tette magát, hogy az eszem megállt, de mindenkié. Minden mozdulata tele volt erotikával, iszonyatosan szexi volt.Még a kisbarátom is beindult rá, pedig barátnőm van....

Oké, eszméletlen szexi csaj, gyönyörű formás mellekkel, 5*-os fenékkel (fehérneműig vetkőzött csak) de 17 éves engem teljesen kikészített, hogy ez honnan jön, hogy csinálta... Ez hogy történhet meg? Ismertek ilyet?

24/F


2015. ápr. 3. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Linkeld a dugi videóját.
2015. ápr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És senki nem farkalta meg?
2015. ápr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem ismerek ilyet, szerencses vagy : )

Az eredeti kerdesre a valaszt nem tudom, de aldja meg a JoIsten h beleszorult!

2015. ápr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mostanában divatos edzés típus a pole dance,vagy a pole fitnesz,lehet jár valamelyikre,vagy csak kiskorában balettozott.
2015. ápr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:DD Hát ott helyben nem, az hogy utána mi történt azt nem tudom
2015. ápr. 3. 23:50
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Gondolom, korán kezdte az ipart, hogy szépen fejezzem ki magam.
2015. ápr. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Őstehetség lehet!
2015. ápr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ismerek egy ilyen jó mozgású lányt, 15 lesz csak. Szűz még, szóval biztos nem szex közben gyakorolta.
2015. ápr. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!