Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért küld el minden lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küld el minden lány?

Figyelt kérdés

Szerintem semmi gond a külsőmmel, jól öltözködöm, sportos vagyok, az arcom is viszonylag helyes, és bárkitől kértem eddig őszinte véleményt, mindenki azt mondta hogy tényleg nem kell aggódnom a külsőm felől. Magas nem vagyok de vészesen alacsony sem szerintem a 175 centimmel.

Mégis minden lány elhajt vagy lekoptat. És nem a tökéletes külsejű szépségekről beszélek, inkább azt nézem csak, hogy ne legyen elhízva, és igényes legyen, meg legalább valami szépet találjak az arcában. Szerintem ennyit elvárhatok, ha már én is biztosítom ezeket.

Akkor miért nem akar velem találkozni egyik sem, miért csak a lekoptatást kapom?


2015. ápr. 4. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Mert valaki azt mondta nekik odafentrol, hogy kuldjetek el, neki egy igazan kulonlegeset tartogatok, csak legyen turelme kivarni.
2015. ápr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1.A jótündér maga.
2015. ápr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Mert valoszinuleg meg azt az alapot sem ered el a lanyoknal amit te is alapnak gondolsz roluk. Az eredmenyeid igazoljak hogy nem vagy meg egy atlagos srac sem ezutn mindegy hogy te mit gondolsz magadrol.
2015. ápr. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak 3-as ezeket nem én gondolom magamról, hanem mások véleménye. És mielőtt azzal jönnél, hogy elfogultak, mindig mindenkit megkértem, hogy legyen velem kegyetlenül őszinte, mert csak abból tudom mi a helyzet. Szóval nem hiszem hogy igazad van.
2015. ápr. 4. 09:13
 5/6 Interferencia ***** válasza:
59%
Talán a beszélőkéddel van a baj?
2015. ápr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert akik azt mondták, hogy nincs gond a külsőddel, azok nem így gondolják, csak nem akarnak megbántani.
2015. ápr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!