Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ugye ti is szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ugye ti is szoktatok olyat, hogy amikor púzni kell akkor direkt erősen nyomjátok, nem pedig csak kieresztitek?

Figyelt kérdés
Furcsa elképzelni, hogy otthon egyedül a lányok is ezt csinálják, pedig biztosan van ilyen, ugye?

2015. ápr. 4. 13:58
 1/3 anonim válasza:
100%
Ez alapjáraton egy fura kérdés, de a lányok ugyanolyanok ezen a téren mint a fiúk. Miért ne finghatnánk akkorát amekkorát akarunk? Főleg amikor egyedul vagyunk otthon:DDDD Nem robban fel a ház, de azért van egy szép hangja:DDD
2015. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én 13/l vagyok és apámtól már fiúk kérdezték meg h biztos h lány vagyok-e mert ha böfögök pl akkor direkt nagyokat szoktam meg fingani is de azt természetesen csak otthon:D
2015. máj. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Uram irgalmazz1
2016. ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!