Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Remélem jó a kategória! )...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Remélem jó a kategória! ) Szerintetek részt vegyek az iyen fajta üvegezésben? (többi lent)

Figyelt kérdés

osztálytáborban többen megegyeztek, hogy "nagyon komolyan" üvegezni fognak, ami itt most azt jelenti, hogy lesz majd csókolózás is. na már most, mi eddig nem-igen játszottunk ilyeneket, és én sem voltam olyan közösségben, ahol ilyet játszottunk volna, viszont már megvolt az első csókom, de NEM nyelves volt. viszont itt a táborban nyelves csók-os feladat is lesz. szeretnék játszani, de nem tudom, hogy ez jó lenne-e... mi lesz, ha mindenki előtt elrontom? és cikizni fognak? vagy ne parázzak, és nyugodtan játszhatok?

14/L



2015. ápr. 4. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Micsoda problémák..
2015. ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ki mondta, hogy ez egy probléma? és hogy nagy probléma? :P
2015. ápr. 4. 14:39
 3/8 A kérdező kommentje:
amúgy ez nem is válasz...
2015. ápr. 4. 14:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél játszani, akkor még is mit tart vissza? A csókba pedig nagyon hamar bele lehet jönni.... szóval ne parázz rá, inkább élvezd a helyzetet :)
2015. ápr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát, az volt a fejemben, ha legalább ketten vagyunk, amikor megtörténik, akkor legalább csak egy valaki fogja tudni, ha elbaltázom, de így egy egész osztály :S
2015. ápr. 4. 14:50
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Zerintem azt nem lehet elhibazni.en is szivesen reszt vennek ilyen uvegezesben
2015. ápr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oké :)
2015. ápr. 4. 17:15
 8/8 anonim válasza:

Ne félj nem fogod elrontani.

Próbáld ki, legalább legközelebb nem félsz majd.

2015. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!