Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lenne gáz ha fizetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne gáz ha fizetnék egy lánynak azért, hogy töltse velem a napjait néha, és szeretgessen?

Figyelt kérdés
Semmi szexuálisra nem gondolok, néha egy ölelés, egy közös kajálás, egy kis összedőlés de semmi több.
2015. ápr. 4. 16:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz
2015. ápr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Mar gondoltam en is ilyesmire...Vegulis talaltam egy lanyt akivel dugtunk is.
2015. ápr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Én szexelni nem szeretnék mert nem élvezetből menne nagyon lehangoló lenne számomra.


Csak annyira vágyom már valaki szeretetére hogy gondoltam ilyenhez folyamodom, mondjuk ez nem lenne őszinte de talán megkedvelnénk egymást annyira, hogy nem csak kényszerből lenne, hanem jól is éreznénk magukat, a lány meg még pénzt is kapna érte.

2015. ápr. 4. 17:01
 4/25 anonim ***** válasza:
Biztos akad rá jelentkező.
2015. ápr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz.
2015. ápr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem próbálkoztam még senkinél csak felmerült bennem.
2015. ápr. 4. 17:05
 7/25 anonim ***** válasza:

Erre már én is gondoltam,és nem rossz ötlet amúgy,csak találni nehéz rá bárkit is... :)

23/F

2015. ápr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Én csak egy kis szeretet szeretnék érezni, vagy jól szeretném magam érezni néha napján.


Csak semmire semmi idő, munka+egyetem együtt, ráadásul jól se nézek ki, barátnőt se egyszerű találni, ezért gondoltam erre.

2015. ápr. 4. 17:10
 9/25 anonim ***** válasza:

Nem gáz lenne, hanem egyszerűen csak nagyon tisztességtelen önmagaddal szemben.

Tessék szépen odamenni egy kedves, aranyos lányhoz és összebarátkozni vele, akkor majd ölelget és elmegy veled kajálni. Ha nem dolgozol meg még egy ilyen egyszerű emberi kapcsolatért sem, az neked lesz hosszú távon rossz... Azt írtad, hogy szexelni nem akarnál vele, mert nem lenne ugyanolyan. Elárulom, hogy az ölelés és a közös kajálás se lenne ugyanolyan. Tudnád, hogy csak megjátssza magát a pénzért, és végső soron te éreznéd magadat nyomorultul...

2015. ápr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
De egy kajálás nem tartalmaz akkora intimitást mint egy szex, így próbálnám elfelejteni napi 8 óra munka, majd a napi szintén 8 óra tanulás és a szombatonkénti egyetem mellett nem várhatom el hogy legyen bárkim is akivel foglalkozni se tudok, csak vasárnap, erre lenne tökéletes amit leírtam, akkor legalább embernek érezhetném magam újra, nem pedig valami robotnak.
2015. ápr. 4. 17:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!