Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az sok lánynak bejönne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az sok lánynak bejönne, ha olyan "Szürke 50 árnyalata" stílusban próbálom felszedni őket?

Figyelt kérdés
Én nem akarok sok lányt, csak egyet, van egy lány aki tetszik, őt akarom meghódítani valahogy, és láttam facebookon, hogy lájkolta a Szürke 50 árnyalata trilógiát, ezen kívül szinte soha nem lájkolt ott még semmit, most meg ezt. 17/f

#A szürke 50 árnyalatai #szürkeárnyalatok
2015. ápr. 4. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha önmagadat adod,azzal többre mész.Nem fantáziavilágban kell élni.
2015. ápr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
*kulcsszavakban elrontottam, nincs i betű a cím végén.
2015. ápr. 4. 18:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Ennél már az is jobb, ha megkérded tőle: nem fájt, amikor leestél a mennyből?
2015. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 opened paradise ***** válasza:
73%

Az mit takar?

Miliárdos leszel és perverz?

2015. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha neked is annyi pénzed van, és jóképű vagy, akkor van rá esély.
2015. ápr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha milliárdos cégvezető leszel akkor az sok lánynak bejön igen...
2015. ápr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyesmire gondol. :D


[link]


Telóról vagyok, így gépen lehet nem lesz jó a link, akkor keresőbe 'Chrisrian Grey picks up girls'. :D

2015. ápr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Milliárdos vagy, és megerőszakolnád, emellett a lelket is kivernéd belőle, egy kis péznért cserébe?

Sok szerencsét!

2015. ápr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

azért mert tetszet nekik a film vagy a könyv még nem biztos h az életben is ezt akarják ....


legyél önmagad azzal jobban jársz !

2015. ápr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha azzal a magabiztossággal, anyagi háttérrel és kinézettel rendelkezel, akkor szerintem mindegy hogy hogyan próbálod felszedni. Ha viszont 17 éves takonypócként elkezdesz durvulni, akkor jó eséllyel csak megagyal a bátyja a klotyóban.
2015. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!