Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kíváncsi vagyok a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, szerintetek?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom akivel egy hónapig jártunk és szakítottunk mert az ő elmondása szerint szeretett de nem szerelemmel és nemtudta hogy vajon kifog e alakulni vagy sem, ezért inkább megbeszéltük hogy vége.Én szeretem őt és hiányzik.Megbeszéktük a dolgokat és szépen váltunk el. Abban maradtunk hogy barátok maradunk, de elvileg fél rámírni mert fél hogy nekem ez rossz lenne.Szerintetek gáz lenne ha ráírnék hogy hogy van vagy inkább hagyjam?! Előre is köszönöm aki elolvasta és válaszolt..😊

2015. ápr. 4. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
ha te még szereted, lehet csak rosszabb lenne ha barátok lennétek, mert túl közel lenne és nehezebb lenne túl tenni magad rajta
2015. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az ilyen áltapintatos embereket -.- , én nem vagyok az. majd te eldöntöd, hogy ez neked rossz-e és ha igen nem beszélsz vele. Tehát Igen írj csak rá ha úgy tartja kedved ^.^
2015. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!