Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a jelei annak, hogy a fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak, hogy a fiu elvezi a csokolozast a lannyal? Marmint, hogy a lany nem csokol rosszul.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 5. 01:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem sok jele van.

Ha feláll neki, az természetes, akkor is feláll, ha szarul smárolsz, mert ugye dugni akar.

2015. ápr. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha folytatja veled, az elég jó jel.

Ha tökös, akkor megmondja ha szar, és azt is, ha jó.

2015. ápr. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyertelmu. :) Amikor csokoloztok es nincs meg az összhang azt szerintem a lánynak is éreznie kell. Egy jo csók rugalmas, érzéssel jon, olyannak tudnam mondani, hogy nem szükséges koncentrallnod vagy gépiesen csinálnod, hanem ugy tortenik, hogy az alapbol mindkettőtöknek jo, nem görcsös, nem erőltetett. Ha már csak ugy szerencsetlenkedtek meg érzed, hogy ugy valahogy nem jon ossze akkor az ugy egyértelműen látható. :) na meg abbol is latod, ha egyre ritkábban akar hosszasan csókolózni, bar ez annak is függvénye, hogy ki milyen fajta. Van aki alapbol nem szeret smárolni, csak rövid csokok, szajrapuszi, vagy epp nem szereti a nyelves csokot. De ha az elejen latod, hogy hosszasan próbál Veled csókolózni aztán mar egyre kevesbe vagy egyaltalan nem is akar, az ugy veheto jelzesertekunek. :)

Nekem volt egy baratom, borzalmasan csókolt, folyton próbálta ledugni a nyelvet a torkomon, meg ugy kb. Az egesz szam belsejét vegignyalogatta mig smaroltunk. :) a végére tiszta nyal lettem mindenhol. egy ideig probaltam Vele kozos nevezore jutni de nem ment, igy meg is jegyeztem finoman, hogy vannak problémák. Nem rohantam le, csak finoman Elkezdtem faggatni, hogy O igy szeret csókolózni vagy ezt ugy honnan tanulta? :) elmondta, hogy az első barátnője ezt szerette, igy smároltak mindig, hogy kb. Egymas nyelvetol fulladoztak. :) sajnos a helyzet nem lett jobb. Valamennyire megtalaltuk az összhangot ezen a teren ugy, hogy csokkentettuk a csók hevesseget, de nem sokat javult. Nem voltunk am sem egyutt hosszu ideig, na persze nem emiatt de sokat rontott az osszkepen. :)

2015. ápr. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2015. ápr. 5. 11:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy kérdezed, mintha az egy technikai dolog lenne.Ha szereted, ha szerelmes vagy bele, akkor "jól" tudod megcsókolni is. Ilyen technikai kérdéseket csak akkor kell feltenni, ha nem szereted az illetőt.
2015. ápr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az pl: ha feláll a farka. F.
2015. ápr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!