Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható a Facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megbízható a Facebook chat/messenger "utoljára online" által kijelzett idő? Ráfeszüljek a dologra vagy ez csak egy hiba az oldalon?

Figyelt kérdés

Tudom, nem a Facebook körül forog a világ de a mindennapos kommunikációban nagyon is hasznosnak találom a chat funkciót főleg azokon a napokon amikor nem találkozunk személyesen a barátnőmmel.

Ma este 11 óra körül fejeztük be a beszélgetést, azt írta megy aludni, elköszöntünk egymástól. Én még ébren voltam, és most pár perccel ezelőtt látom, hogy a neve mellett az áll, hogy legutóbb 20 perce volt elérhető.

Kissé furcsának találtam ezt, mert eddig ha elköszöntünk egymástól a valós időt mutatta a legutóbbi üzenetváltásunk óta, most pedig kissé meglepődtem azon, hogy 11-kor elbúcsúzott tőlem és ehhez képest fél 3-kor még online van de velem mégsem kommunikál.

Ez egy előforduló Facebook chat hiba vagy a chat/messenger mindig a pontos időt mutatja a legutóbbi online állapot óta?


2015. ápr. 5. 02:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
na ez engem is éérdekelne
2015. ápr. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pontos, viszont lehet h felébredt, megnézte a messengert, mert valaki írt neki. Ne gondolj a legrosszabbra. ;)
2015. ápr. 5. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy véletlen bekapcsolva hagyta a netet a telóján? Nem kell ezen ennyire kibukni. Biztos nem azért csinálta mert rád unt vagy mit tudom én, csak lehet véletlen volt. Egyébként mindig a pontos időt mutatja.
2015. ápr. 5. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem akarok emiatt jelentet rendezni, csak furcsának találtam, mert koránfekvő típus és ha este lefekvés előtt elköszönünk egymástól, akkor ha például küldök is neki egy linket, amit később találok a neten reggelig meg sem nézi.
2015. ápr. 5. 03:12
 5/17 anonim válasza:
Szerintem(!) ha van bármiféle internet kapcsolat akkor már írja, hogy elérhető. Mert ugye ezek a sz**ok futnak a háttérben.
2015. ápr. 5. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem akkor is mutatja, hogy elérhető vagyok, ha elfelejtek kijelentkezni és van internetkapcsolat. Szerintem ezen nem érdemes aggódnod.
2015. ápr. 5. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az óra sem pontos, és igen van hibája a chat nek, sokszor maradtam én is online, közben nem is fb ztem.
2015. ápr. 5. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Azért figyelj oda! Nem kell csesztetni!

De tudod miért karikás az ördög szeme? Mert nem alszik!


#2-#3-as amit leirt azzal védekezett az ex is. Bár nem facebookon volt. Ez elfogadható. Ne kérd számon! Ne ess abba a hibába amibe én!

2015. ápr. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

kérdező te hány éves vagy, 10? :D méghogy nem szeretnél emiatt jelentet rendezni, hát ilyet. attól, hogy fellépett megnézni, kapott-e üzit, nem jelenti azt, hogy rögtön írnia is kell neked. én is szoktam olyat csinálni, hogy megnézem, kiktől jött üzi, de ha épp nincs kedvem cseverészni, csak pár óra múlva írok vissza. ha lenne pasim, és ezzel a hülyeséggel jönne, abban a pillanatban vágnám ki, nekem ne mondja meg senki, hogy mikor mit csináljak. amúgy meg egyik barátnőmmel néztük a múltkor pont, hogy nála azt mutatta, 2 perce voltam aktív, holott akkor már vagy 3 órája fel sem mentem, csak bekapcsolva volt a net.

19/l

2015. ápr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azért azt se zárjuk ki a lehetőségek közül, hogy már unta a dumcsit veled és egy kis békét akart. Miről beszéltetek mielőtt elköszönt? mennyire volt érdekes a téma? mennyire tűnt érdeklődőnek?
2015. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!