Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből lehet kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet kapcsolat?

Figyelt kérdés

Pár hónap egyik lány ismerősöm, akivel csak Facebookon beszéltem, bevalottad hogy szert. Nagyon jól elvagyok így lánnyal meg soha nem voltam ilyan jól el.


Nah és az volt mikor taliztunk utána rá jött hogx össze kevert a barátságos a szerelemmel.

Majd egy jó darabig nem beszéltünk, csak felszinesrn.


De egy pár hete megint nagyon jól el vagyunk


Én meg mindig nagyon szeretem őt.


Meg még az van azon felül hogy jól elvagyunk, telefonba is 1x úgy köszönt el hogy puszi :)


Akkor mikor kérte egy képéről véleményt, hogy ki rakja, akkor én csak sok szívecsket küldtem. Erre ő kérdezte hogy ez "őszinte vélemény? "


majd mikor telon is beszéltünk akkor is kérdezte.



Meg mikor írtam a kommentet a képe alá hogy gyönyörű akkor csak nekem mint fiúnak rakott csak szívét.


Lehet hogy még szert és már rá jött hogy tényleg szert :")?


2015. ápr. 5. 11:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Kitudja :D

Hívd el valahova :D Egy kis romantika egy kis gondoskodás puszi stb és lehet még össze is jösztök :D

Beszéld meg vele, ha neked is nagyon tetszik meg ő is vonzódik akkor mire vártok? :D

2015. ápr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!