Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rusnya arcú fiúként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rusnya arcú fiúként soha nem lesz barátnőm, nem is vagyok ember a nők szemében?

Figyelt kérdés
Nem,nem a belsőmmel van baj,próbáltam már interneten többször,hogy képküldés előtt beszélgetek lányokkal,mind oda volt értem majd a kép után szó nélkül leléptek..az egyik beismerte,hogy nagyon megszerette a személyiségemet,de ilyen külsővel nem tud elfogadni.A változásért mindent megtettem,nem csak rinyálok blablabla...a valóságban csak levegőnek néznek,valami parazitának,akinek a jelenléte ellen nem tehetnek semmit,nem ölhetik meg,de zavarja őket az élete,legszívesebben eltüntetnék.Ha ez nem is lehetséges,megpróbálják minél jobban megkeseríteni és tudatosítani benne milyen ocsmány külsővel született,ezért alacsonyabbrendű a többi,szebb külsejű embernél és ne is álmodozzon nőről,különben még jobban porba tiporják emberi mivoltát.Egyik nő sem érdemli meg,hogy ilyen ocsmány fiú akár csak próbálkozzon nála,sértve annak önbecsülését ezzel.Ők persze normálisnak,nem selejtnek születtek,lenézhetik,megalázhatják,semmit sem szabad tenni ellene.El kell tűrni.Neki ez jutott.És aztán csodálkoznak miért van ennyi nőgyűlölő.
2015. ápr. 5. 20:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
és magas is és vékony is vagy?
2015. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek meg van a párja valahol.
2015. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És ha az vagyok 1es,akkor mi van?Semmit nem változtat a lényegen.
2015. ápr. 5. 20:33
 4/16 A kérdező kommentje:
Megfigyeltem,hogy az ilyen kérdéshez lányok nem is szoktak írni,ha meglátják a rusnya fiú szót,átsiklanak felette,ahogy a valóságban szoktak.
2015. ápr. 5. 20:36
 5/16 anonim válasza:
Pont most olvastam el és lány vagyok ;)
2015. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, Te egy választ fogadsz itt el, mégpedig azt ha egyetértenek veled, bólogatnak és helyeselnek.

Szerintem nem kell itt provokálni a népet, egy hasonló(ha nem ugyanez) a kérdés volt már itt.

/Átlagos, sőt megkockáztatom hogy azt mondjam, elég szép nőként nem siklottam át a kérdésed fölött. Nolám. /

2015. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Lány vagyok.

És most teljesen őszinte leszek

Az ilyen kérdésekre mindig olyasmit mondanak hogy van aki így szeret, van aki elfogad blabla

De egy nagyon rusnya fiút a lányok nem néznek meg, hisz van mellette egy csomó helyes pasi. És első látásból nem látja hogy milyen ember, csak azt nézi hogy cuki-e vagy sem.

Szóval hiába mondja mindenki hogy nem számít a külső, ez nem így. Nagyon is számít (van akinél fontosabb van akinél nem annyira de mindenki a szépet akarja)

2015. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában voltam eddig is.
2015. ápr. 5. 20:42
 9/16 anonim ***** válasza:
Tehát akkor mi is a kérdésed?
2015. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem provokáció,hanem ez a valóság kérlek.

Jómagam még csúnya sem vagyok,átlagos kinézet megvan bőven,emellett ápolt vagyok,vannak céljaim,intelligens,kedves,udvarias,jól öltözködő srác vagyok.Azonban még soha nem kaptam esélyt sem egy randira sem,azért mert nem helyesnek születtem.És ezért már esélyt sem kapok egy nőtől sem.Megismerni sem akarnak,de még csak beszélgetni sem.Pedig mindenkihez nemtől függetlenül is,teljesen kulturáltan kedvesen közeledek.

De ekkor is teljesen levegőnek néznek a nők,bármerre is megyek,mintha ott sem lennék,de komolyan.

Elfordulnak,rám se néznek...

23/F

2015. ápr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!