Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire normális dolog és mennyire működőképes ez? 20/F

Figyelt kérdés

Próbálok a lehető legrövidebb lenni de nem biztos hogy sikerül.

Szerintetek sikerült tovább lépnem?

A Történetem arról szól hogy

Volt az első szerelmem 2 évvel ez előtt.

Reménytelenül beleszerettem de mindig vissza utasított csak "barátok" voltunk..De addig küzdöttem hogy el értem de mint csak testileg én szerettem de csak barátok voltunk de sokszor több is.

A lényeg hogy mindent érte tettem még is "kakált" (szinte csak kihasznált) fejemre mert neki jobb kellet nálam de mindig olyanokat nézett ki magának akinél esélye sosem lett volna mert az illető sokkal jobbakat meg kapott mint ő.

A fontos része ott van hogy a legvégén csúnya veszekedés volt ami miatt vége lett.Szüleim el hunytak és nem sokkal utána a lány is el hagyott.Hát idegileg tropára mentem már az öngyilkosság gondolata is meg fordult a fejemben annyira ki voltam.Mindig mondta mindenki lesz jobb aki szeretni fog de valahogy úgy voltam vele hogy nem leszek még 1x szerelmes.

De meg ismertem egy lányt aki szebb mint ő elsőnek csak ugy voltam vele.. hogy arra jo lesz hogy el terelje a gondolataimat az "ex"emről facebookon beszélgettem a lánnyal meg beszéltünk egy randit. Nagyon szimpatikusok voltunk egymásnak.De nem szerettem nem voltam belé szerelmes.Össze jöttünk 5 honapja vagyunk együtt mai napon már nagyon szeretem és ő is engem.

Mindent meg tennék érte és meg is teszek mert ő is értem..nem érzem ugyan azt mint az "első szerelmemnél"

De viszont szeretem hiányzik ha nem látom pár nap mikor vele vagyok boldog vagyok és ki álltam érte mikor a szülei ellenezték hogy együtt legyünk mert idősnek tartottak hozzá.De ma már engem is kedvelne mert lássák hogy mennyire boldogok vagyunk együtt. :D

De valahogy nem ugyan olyan nem ugyan azt érzem viszont boldogabb vagyok mint valaha is voltam az exemmel.

Régen arra is féltékeny voltam aki az exem mellé állt nem rég voltunk buliba mivel van egy közös baráti társaságunk meg egy közös barátunk így nem tudjuk el kerülni egymást

előttem csokolozott egy sráccal akivel akkor jött össze kíváncsi is voltam rá hogy érzek e majd valamit de nem semmit nem éreztem már iránta.Hanem azt éreztem hogy hiányzott a szerelmem mert mindenkinek ott volt a párja csak nekem nem.Viszont a barátunkat sem ő sem pedig én nem akarom el veszíteni egészséges dolog az ha meg maradunk az exemmel mint haverok a barátunk miatt mert neki az a legjobb.

Szerintetek sikerült tovább lépnem ?

Másik dolog

A Kicsim 15 éves én ugye 20 vagyok Mai világban ez már nem olyan nagy korkülönbség és sok van ilyen.

Ezzel kapcsolatban van egy félelmem hogy ő még fiatal lehet majd kinövi ezt a nagy szerelmét irántam van rá egy kis esély hogy együtt maradunk valahogy én már nem bírnám ki ha elveszíteném.Nagyon szeretem.Sokat hallottam olyat akik ilyen fiatalon össze jöttek és 4-5 évig meg tovább meg végleg is együtt maradtak már

van ilyen vagy csak a mesékben ? :)



2015. ápr. 5. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát vannak olyanok, akik még nem éredtek, és havonta cserélgetik a fiúkat.15 évesen már sok lány kezd érettebbé válni, de vannak kivételek.Ha a barátnőd ilyen, és érzitek, hogy NAGYON komoly, akkor van azért esély.És a barátoddal kapcsolatban, szerintem nincs baj, ha az ex is ott van.Ha ott van melletted, akit szeretsz, akkor nem kell emiatt aggódnod.Viszont a szülők ilyenkor sajnos még ebbe is beleszólhatnak, ha még csak 15 éves.De kitartás, minden jó lesz. ;-)
2015. ápr. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szülök eleinte nem akarták hogy együtt legyünk de már el fogadták és engem is meg kedveltek látták mennyire boldogak vagyunk együtt és már ők is mosolyognak :D

mivel szakácsnak tanulok legközelebb én fogom készíteni az ebédet a családnak :D

2015. ápr. 6. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!