Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik haver barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik haver barátnője megcsalta a haveromat de megbocsátott a csajnak erre úgy gondolta hogy úgy egál ha ő is összefekszik valakivel erre a csaj ki volt akadva hogy megcsalta a haverom egy másik nővel hogy van ez?

Figyelt kérdés
Ha nő csalja meg a párját azt szabad de ha a pasi akkor már nagy bűn?

2015. ápr. 6. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Ez nagyon gyerekes viselkedés. Eleve ha megcsalta a csaj, nagyon erős indok kellett hozzá, hogy visszaengedje. Legalábbis én ebbeb az esetben 90%, hogy nem bocsájtottam volna meg. Ha a csaj tényleg szereti a srácot, persze, hogy kiakad, mondjuk ha annyira szeretné nem csalta volna meg! Viszont ismerek olyat, aki a kapcsolat elején megcsalta a másikat, aztán kibékültek, és majdnem 3 éve együtt vannak, nagyon szeretik egymást, és hűségesek. Az meg, hogy a csávó "visszacsalt", hogy egál legyen, szánalmas. Nem is értem, mit várt..hogy majd egálba folytatják a kapcsolatot? Ha annyira fájt neki, ne bosszuállóskodjon, hanem dobja ki a csajt, és kész.
2015. ápr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Elsőnél a pont. Egyik sem kisebb bűn a másiknál, de ez az egál dolog gáz. Ha a srác megbocsájtott, akkor onnantól fogva nincs relevanciája a dolognak. Megbocsájtani annyi, mint pontot tenni a dolog végére. Ha meg mégsem meg az a bocsánat, akkor minek erőltetni? Dobja ki a lányt a francba.
2015. ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát igen szánalmas én csak azért írtam ki hogy a csaj megcsalta a párját visszafogadta a csávó meg megcsalta a nőt és már ki volt akadva már nincsenek együtt engem annyira nem érdekel ha engem csal meg a barátnőm akkor kidobom mint macskát sz..ni nem fogom visszaengedni főleg nem visszacsalni hülyék mind a ketten ja a csaj szülei is ki voltak akadva hogy megcsalta a haverom vannak azért szánalmas csajok meg pasik is mind1 csak fura a női gondolkodás de ezt sok helyen láttam nem csak élőben nézzétek a segítség bajban vagyok és a gyanú árnyékában ott is számtalan ilyen eset van vannak hülyék
2015. ápr. 8. 10:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan, ha a csaj nem csal meg benneteket akkor uncsi lesz mellette, mentek a szemét nőkhöz.
2015. dec. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!