Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs igény a lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs igény a lányoknál arra hogy egy humoros, vicces fiúval legyenek együtt?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt látom hogy befarsult béna magának való gyerekkel járnak. És nem egy ismerősöm mondta hogy a pasija nem humoros és nem vicces. Ja, meg hogy "megnevettettél pedig ez ritka". Szó szerint néha azt érzem a lányok nem azért vannak együtt valakivel hogy jólétezzék magukat hanem hogy legyenek együtt valakivel, legyen autója, és hogy bábuként vonszoljanak valakit. (20 éves korúak)

2015. ápr. 6. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Én 20 éves vagyok barátnőm 15 éves 5 honapja vagyunk együtt még is sokat nevetünk együtt egymáson vagy birkózunk :D akkor is szerintem ez normális és nagyon is jo dolog
2015. ápr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
20 évesen 15 éves barátnő? Az szép...
2015. ápr. 6. 13:28
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Attól, hogy te ezt tapasztalod, még nincs így. Egy. Kettő, tudod a humor sokféle. Három... és ami a legszomorúbb, hogy sokan nem Viccet mondanak, hanem gúnyolódnak, szitkozódnak, megaláznak másokat a "viccükben". Zsidós, viccek, cigányos viccek, szőke nős vicces, menj és csinálj nekem egy szendvicset viccek. Ezen nincs mit nevetni. Ezek gusztustalan, unalmas poénok. És ezt tudja csak a többség.

Négy, a lányokkal kapcsolatos megérzéseid ("a lányok nem azért vannak együtt valakivel hogy jólétezzék magukat hanem hogy legyenek együtt valakivel, legyen autója, és hogy bábuként vonszoljanak valakit.") rosszak. Kérlek, inkább kussoltasd el azokat a megérzéseket. Hazudnak neked .

2015. ápr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mekkora populációt tesztelve jutottál erre a következtetésre?

Csakmert van 1-2 humortalan menőgyerek- fap csa lány pár ismerősöd, nem kéne ilyen általánosságokat hangoztatni még.

2015. ápr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4%
igazad van a nők kapcsolat függők mindegy csak pasijuk legyen ! de álltalában olyan aki sz@rba se nézi őket aztán sírnak hogy nekem romantikus humoros fiú kell! a nők mindig az ellenkezőjét cselexik :D
2015. ápr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 To7ka ***** válasza:

Ez a 20 évesen 15 éves barátnő alátámasztja amit gondolok erről, valóban erősen gyerekesnek kell lenned 20 évesen egyetemistaként egy épp gimit kezdő valakivel...:/


Szóval a 20-on éves lányok férfit keresnek. Nem feltétlenül van összefüggés, de akiket én ismerek mindig vicces-humoros srácok, kicsit gyerekesek is, elviccelnek mindent, félénkek az ismerkedésben is. Én nagyon szeretek egy barátnővel mosolyogni, ha fülig ér a szája, és random pillanatokban a legrosszabb vicceimmel lefárasztani, de nem feltétlen úgy ismerkedek, hogy folyamatosan komolytalankodok és vicceskedek. Fontos dolog egy kapcsolatban, de egyáltalán nem kizárólag, ha nincs meg valakiben az a pár más dolog amitől egy lány érzi, hogy számíthat rá, jó mellette, jó pasival van, aki férfias, élvezi vele az ágyban, stb stb, akkor nem lesz elég.

2015. ápr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az volt a fo szempontom, hogy jo humora legyen a pasinak. Most vegre ilyen pasival elek egyutt.rengeteget viccelodunk es nevetunk. Elegem lett a mindig komoly mindig banatos pasasokbol. N
2015. ápr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#3: Hány éves vagy? Osztod az észt de különben látom fogalmad sincs semmiről. "Kussoltasd el" magad. Köszi.


#4: Elég nagy. Kimondottan egy nagyobb vidéki városban élek (főiskola, egyetem is van itt) és sokat találkozok ilyen lányokkal és fiúkkal.

"1-2 humortalan menőgyerek" Aki menő az nem egy besült azt tanuld meg.


#5- #6: Részben egyetértek veletek, ment a zöld pacsi :)


#7: Na ez helyes. Sok boldogságot nektek.:) Szintén zöld pacsi.:)

2015. ápr. 6. 13:52
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#8 Minek írsz ki kérdést és várod a kommenteket, ha annyi sütnivalód sincs, hogy ne sértődj be, ha valaki nem a seggedet akarja nyalni és osztani a véleményed?
2015. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagy tapasztalatok. Érdekes, én is jártam nagyvárosban egyetemre, kettőre is, mégsem láttam soha ilyet. Ja, de igen, csakhát azok meghatározott " szellemi képességű" párok voltak. Normális embereknél ilyen nincs, talán rossz az ismeretségi köröd.
2015. ápr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!