Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem segíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
közepiskolás fiú vagyok 16 éves , év eleje óta nagyon tetszik egy lány , nagyon csinos , nagyon fitt , mosolygós, első látásra megtetszett . Mivel jön az év vége , ezért hamar szeretném tudatni vele hogy tetszik nekem. Nem vagyok egy szép gyerkőc , emellett bátor sem. Szerintetek , hol , mikor , és hogyan mondjam meg neki hogy tetszik nekem? Válaszokat elöre is köszönőm.

2015. ápr. 6. 21:50
 1/4 Nemadnámmeg:S ***** válasza:

Így nyíltan soha, azzal egy életre elkergeted így állsz elé: Szia, nagyon tetszel.

Inkább próbálj valahogy beszélgetést kezdeményezni, kérdezz meg tőle valamit, vagy esetleg osztálytársával haverkodj össze és ő majd bemutat. Sok lehetőség van. :D

2015. ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de épp ez az hogy nem is ismerem , így nagyon azt sem tudom kik a barátai . Nem tudom hogy kezdeményezzek.
2015. ápr. 6. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá magabiztosan és csak egészen nyugodtan ajánld fel neki hogy kinyalhatja az ánuszrózsádat úgy, hogy közben széthúzza a fenekedet
2015. ápr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
-_-
2015. ápr. 6. 22:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!