Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek egy "husisab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek egy "husisabb" (értsd: pl nincs pálcika lába, van egy kis hasa, nem az a topmodell alkatú) lány lehet szép?

Figyelt kérdés
vagy ti hogy vagytok ezzel?ha ránéztek egy lányra és nem az a cérnavékony csaj akkor már nem is kell?személy szerint én nem vagyok az a nagyon vékony alkatú, de én ezt örököltem.tehát nincs olyan vékony lábam,van egy kis hasam stb. de azért meg vagyok magammal elégedve. 15/L

2015. ápr. 7. 10:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Leginkább az arcon múlik.
2015. ápr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
feltételezzük hogy szép arca is van, akkor az alkata miatt elutasítjátok?
2015. ápr. 7. 10:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen nekem ez az ideálom. 17/F
2015. ápr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

így ahogy leírtad ez jól hangzik, de azért nem midnegy hogy ez a kicsit husisabb mit is jelent, tényleg csak annyit hogy nem túl vékony de amúgy arányos vagy már duci.

magasságot meg kg-ot írj legalább azzal már tudunk mit kezdeni

2015. ápr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nincs baj sőt, néha az a szexi ha van mit fogni rajta. A csontos az hányinger keltően undorító, képzeld el hogy egy csontvázzal fekszik le valaki. Eléggé zöröghet. :D
2015. ápr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ezt így nem saját véleménykérésként írtam, csak érdekelt hogy egy NEM DAGADT, hanem csak nem épp cérna vékony lányról mit gondoltok.de ha már kérdezted akkor 158 cm vagyok és kb 55 kg
2015. ápr. 7. 10:48
 7/12 anonim ***** válasza:
Valami hasonló vagyok én is, és emiatt még senki nem utasított vissza. Szeresd magad, vigyázz madagra, törekedj a belső tulajdonságaid erősítésére, és nem lesz baj ez egyáltalán! kulcs: magadnak felelj meg. Aki meg akar változtatni, az nem szeretne igazán. (Persze az egészségedre ügyelj, ne hízz el.)
2015. ápr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát ez nem attól függ hogy most pár kiló ide vagy oda.

Van aki akárhány kiló -10 kilót simán letagadhat. Attól függ milyen feszes a bőröd és hogy hogyan oszlik el rajtad.

2015. ápr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
Lehetszép, csak manapság a "kicsit husi" kifejezéssel erősen túlozni szoktak. Két adat meg semmit sem mond.
2015. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem ez az ideál. Persze, csak akkor, ha edzett és feszes vagy hozzá. A legszexibb dolog, ha egy edzett lánynak van egy kis pocija.
2015. ápr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!