Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alakomról (kép)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az alakomról (kép)?

Figyelt kérdés

[link]


Dagadtabb vagyok, mint valaha... Mennyit kellene fogynom szerintetek, hogy vonzó legyek?


Korombeli fiúk véleménye érdekelne.


19/L



2015. ápr. 7. 10:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez még pont belefér számomra.
2015. ápr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15-20 bár sosem értettem hozzá. Szerintem nem azzal van a baj hogy husi vagy mert azért vészesen nem vagy dagadt, csak löttyedt. Szerintem elég lenne ha sportolnál. Nem adnál le annyit, de sokkal feszesebb lennél mindenhol és már is szexi lehetnél.
2015. ápr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
kb 20-25kgot
2015. ápr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30-at szerintem.
2015. ápr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 20 legalább.

Az a baj hogy szép is vagy folyva szóval nem is feszes már a bőröd ami sokat ront a helyzeten.

2015. ápr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
30 kg... Kezdj el sportolni, mert ez nagyon csúnya látvány 19 évesen....
2015. ápr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
már vártam, hogy jön a szokásos tökéletes alakú panaszkodó 'kövér' lány .. de ööö őszintén szólva b aszott kövér vagy, ja. hasadból, combodból legalább 10-15 kilót le kéne dobni. LEGALÁBB
2015. ápr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát tényleg kéne fogynod, de azt így nem tudom megmondani hogy mennyit
2015. ápr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hát hogy pontosan mennyit kéne fogynod az függ attól most mennyi vagy. De igazából ezt így nem lehet megmondani, mert a "tükörforma" a fontos, addig kellene fogynod, míg a tükörből egy olyan test köszön vissza, ami neked megfelel.


Amúgy javaslom a konditermi edzést, meg a cukros üdítők teljes elhagyását, meg ha kicsit odafigyelsz amit megeszel, akkor 2-3 hónap alatt már jelentős változást tudsz elérni.

21F

2015. ápr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
szörnyű, tessék mozogni
2015. ápr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!