Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ha egy fiúbarátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha egy fiúbarátotok elhívna titeket filmet nézni, hagynátok neki, hogy a film közben masszírozza a lábatokat? :D

Figyelt kérdés
2015. ápr. 7. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de a hátamat masszírozhatná. :D
2015. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Láb fétis? :D amúgy miért ne? Egy próbát megér
2015. ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Csikis lábatok van? :D

Az egész film alatt masszíroztatnátok a lábatokat? :D

2015. ápr. 7. 17:22
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eléggé csikis, szóval előfordulhat hogy véletlen orrba rúgnálak :D de én hagynám c:
2015. ápr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért kell ahhoz filmet nézni? Anélkül is lehet masszírkázni. Megkérdezed tőle, megengedi-e.

Én férfi vagyok, nem kérek fiúktól privátot.

Az is kérdés, a lábának melyik részét akarnád masszírozni. Szerintem a lábfej kicsit fura lenne, a lábszár talán oké, a comb meg nem tudom, de majd a lányok kifejtik.

2015. ápr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nos nekem nagyon csikis a lábam, és 3 hete tudtam meg hogy a barátomnak lábfétise van, ami egyáltalán nem zavar. Azóta, amikor csak lehet, puszilgatja a lábfejem, csókolgatja, masszírozza és egyáltalán nem zavar sőt !!!! :)de sajnos vannak visszamaradott prűd emberek akik kifejezetten undorodnak ezektől a dolgoktól....
2015. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én ezt a kérdést úgy értelmezem,h csak jóbarát, nem a párom. Így én nem engedném, max,ha fáj a lábam és ő masszőr. De combot pl akkor sem engednék fent. Páromnak viszont simán :D Bár ez a film alatti kiegészítés kicsit pikánssá teszi a dolgot.
2016. máj. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha csak fiúbarát, és ezt csinálná, valószínűleg többet szeretne a barátságnál..
2016. máj. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem hagynám! Nem szeretem a láb fétises embereket
2016. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

F..zom az ilyenekbe "de sajnos vannak visszamaradott prűd emberek akik kifejezetten undorodnak ezektől a dolgoktól...."

Te is amolyan korlátolt egyed lehetsz,aki azt képzeli,hogy majd ő megmondja a "normális" definícióját.

2016. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!