Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha arra várok hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha arra várok hogy egy lány szed fel engem, akkor akár meg is áshatom a síromat?

Figyelt kérdés
mert amúgy nem vagyok csúnya gyerek, de még sincs túl sok önbizalmam

2015. ápr. 7. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, el kellene gondolkozni :D
2015. ápr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 To7ka ***** válasza:
Áss még mellé naponta 10 sírt. Utána temesd be, és folytasd. Az ásás egész jól megerősít, de a tartásodra csinálj gerinctornát. Rendezd a ruhatárad, menj el egyszer egy drága fodrászhoz jó frizuráért, ha arcod nem stimmel kozmetikus, szépen rakd magad rendbe, menj emberek közé és teljesen átlagos beszélgess velük. Legyél kedves, magabiztos, céltudatos. És lefognak szólítani. Illetve szívesen maradnak a közeledben, beszélgetni fognak Veled, érdeklődni iránta.:) Nem lehetetlen, csak dolgozni kell érte. A sírásás jó kezdés! Csak ne feküdj bele ;)
2015. ápr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hmm, igen. A nők a határozott, önbizalommal rendelkező férfiakat szeretik.
2015. ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

akik egyből megdugják őket, számotokra ez jelent a határozottságot?


amúgy 25 vagyok

2015. ápr. 7. 19:21
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem-nem. Hanem az, aki nem fél odajönni hozzám beszélgetni. Aki csak meg akar dugni, az más tészta. De ne én menjek oda már, hogy meghívhatom-e egy italra.. 23/N
2015. ápr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Ha felveszed a mai divatot és genetikai hulladékká válsz akkor tapadni fognak rád a csajok
2015. ápr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem eddig 2 no is megtalalt.

igaz, nem o kezdett udvarolni.

de ramirt hogy ismer, meg ereztem hogy bejovok neki.

szoval nem. csak ido kerdese ^^

2015. ápr. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!