Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Közülük melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Közülük melyik lány tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés

Lányok alatt a lezbikus/bi lányokra gondoltam.


VIGYÁZAT! Vedd alacsonyabbra a hangot! :D

https://www.youtube.com/watch?v=mqUAF5kSExc



2015. ápr. 7. 20:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A rózsaszín sapkás meg a fekete megérne egy patront, de amúgy nem kéne egyik sem. Ha megszólalna, valószínűleg addig menekülnék, amíg végkimerülésben összeesnék és elhaláloznék.
2015. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Egyik sem rossz annyira.

Nem néztem végig, annyi időm nincs :D, de az összes jónak tűnt kivéve 1-et, ha jól emlékszem fogszabályzója volt.

17/f

2015. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Arcra a feketehaju, testre meg a sarga furdoruhas :)

18/L/L

2015. ápr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Felső sorban a bal oldali, kockás fölsőben:)

16/L

2015. ápr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
amikor mind az öten együtt vannak,akkor a középső alul.
2015. ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Nekem a fekete hajú tetszik a legjobban.
2015. ápr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Fekete hajú nagyon jó csaj :) 18/L/L
2015. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek..ez a sok kamumosoly, műszempilla, póthaj és csücsörítés nagyon nem jön be.
2015. ápr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Utolsó: Egiknek sincs póthaja, csak nagyon jó hajgenetikája. :D Se műszempillája, és azt sem hinném, hogy kamumosoly lenne.
2015. ápr. 10. 19:52
 20/22 anonim válasza:
Sziasztok! Hetero vagyok és igazából egyik csaj sem szép annyira. A fekete hajúnak nagyon szép a haja, de ennyi. Talán a kockás, kék ingben lévő csaj, kicsit természetesebb, igazibb, mint a többi. De ez csak egy vélemény! :)
2015. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!