Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szebb vagy nagyobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szebb vagy nagyobb?

Figyelt kérdés
Sziasztok:) Nektek mi a fontosabb? ( a használati tudástól eltekintve) Inkább választanátok egy szebb kisebb fütyköst vagy egy nagyobb de ugyanakkor csúnyábbat :D?Illetve esetleg az enyémről formálnátok őszinte véleményt? Ha kérhetem kort mellékeljetek :) 18 F

2015. ápr. 8. 16:59
1 2
 11/17 anonim válasza:
Küldheted.
2015. máj. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Inkább szép legyen. :)
2015. jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Muti :)
2015. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy itt egy csomó lány azt írja, hogy nincs is olyan, hogy csúnya fqsz, a fqsz az fqsz és kész; holott az életben meg eddig minden nőtől azt vettem le, hogy a forma, a szépség sokkal fontosabb nekik, mint a méret.


Én lepődtem meg a legjobban, mikor folyton az volt a reakció, amivel szembesültem, hogy "neked milyen szép fqszod van!". És azt kell mondjam, egy ideje én is más szemmel nézem ezt a dolgot, és szerintem is vannak szép farkak meg csúnya farkak. És azt is meg kell mondjam, hogy a nagyon nagy fqszok közt sokkal több a csúnya. Vagy azt is írhatnám, hogy a hatalmas kolbászok 90%-a ormótlan, formátlan, randa göcsörtös lőcs. Szóval a nagy farkak csak egy bizonyos centiig szépek.

2015. aug. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Részemről inkább a szép, mint a csúnya nagy.

Legyen kinézetre esztétikus, ha már bekapom...

32/N

2015. aug. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A méret nem számít. Mindegyik szép, amelyik egészséges.

18/L

2015. szept. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kemény legyen, az a lényeg. Ezért a húsfütyi nem jön be, ami nem kemény, mintha benn se volna: nem érezni.
2015. szept. 30. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!