Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Decemberben szakítottunk a barátnőmmel (ő kezdeményezte). Rövid idő után úgy éreztem, hogy kész, túl vagyok rajta, sőt még arról is meggyőztem magam, hogyha netán azt mondaná, hogy kezdjük újra, kapásból nemet mondanék, mivel sosem éreztem azt igazán, hogy én fontos lennék neki, annak ellenére, hogy én szinte mindent megtettem érte.


Mostanra azonban ez megváltozott. Most úgy érzem, hogy nagyon hiányzik, és hogy újra kell nekem. Most újrakezdeném vele, ha arra kérne engem. Fogalmam sincs mit tegyek. Próbáljam meg visszaszerezni valahogyan, és ha igen, akkor hogyan? Vagy inkább hagyjam a fenébe? (Elvégre a kaja is frissen az igazán jó, felmelegítve már nem ugyanaz :D értitek, hogy értem...)



2015. ápr. 8. 19:34
 1/6 A kérdező kommentje:
17/F
2015. ápr. 8. 19:35
 2/6 anonim ***** válasza:
ezt neked kell eldöntened hogy mit csinálsz ne más döntse el hogy hogy élsz
2015. ápr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tanácsra van szükségem, nem arra hogy más döntsön helyettem
2015. ápr. 8. 19:38
 4/6 Kristabell ***** válasza:
Ezek az időszakok szakítás után mindig változnak.Most abba kell belegondolnod,hogy,ha igazán sosem foglalkozott veled márpedig te mindent megtettél érte,az azt jelenti,nem érdekelted őt mint férfi,nem nézett fel rád mint férfira.A férfi fogalma manapság minden nőnek mást jelent,nehéz kiigazodni rajta.Gondolj arra,mi értelme lenne megint teperni érte,ha nem kölcsönös a kapcsolatba belefektetett energia és nyilván ezt látva az érzelmek sem teljesen kölcsönösek.Nincs értelme megint összejönni vele,csak még egy csalódás lenne,hogy te próbálsz miatta változni,hogy megadod neki amit eddig hiányolt,de vissza nem kapsz.Viszont az fontos lenne,hogy megkérdezd tőle,mi nem volt elég neki benned,miben volt hiányérzete,ezt a kritikát el kell fogadnod és átgondolnod,hogy fejlődni tudj.És ha kiderül,hogy számára valami felszínes dolog okozta a hiányérzetet,legközelebb legalább felismered az ilyen felszínes lányokat és nem kezdesz velük.Mindenképpen hasznos lenne erre rákérdezni,talán az önbizalmad is megerősödne tőle,ha fejlődnél.Én mindig úgy vagyok vele,hogy senki kedvéért sem változok meg,amíg van olyan ember aki elfogad önmagamért.Viszont a fejlődés és az alkalmazkodás nem ugyan az mint a változás,ezt jegyezd meg.Senki kedvéért ne változz,csak fejlődj,törekedj arra,hogy jobb és jobb legyél.Elsősorban saját magad,az önbecsülésed miatt:)
2015. ápr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felejtős. Annyi sok szabad nő és férfi van.. Keresd meg azt ki mellet igazán önmagad lehetsz, és annyit ad neked amennyit te neki.
2015. ápr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TBC88 válasza:
XD ezt bebuktad
2015. ápr. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!