Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A haverom meleg lenne? (bővebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haverom meleg lenne? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy haverom aki kicsit furcsán viselkedik velem. Van amikor megölel, megpuszil. Egyébként én meleg vagyok és totál oda vagyok érte úgy hogy mindent hagyok neki, van amikor a másik belső combját simogatjuk illetve én ölelem vagy puszilom meg. Lehetséges hogy meleg lenne?

2015. ápr. 9. 18:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Igen! Cukik vagytok!:-)
2015. ápr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet.
2015. ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Heteró fiúk nem igazán cirógassák egymás belső combját úgyhogy elég valószínű, hogy meleg.
2015. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul,hogy így közeledik feléd.

Nekem is volt ilyen a melóban,jól esett az ölelés.

Érezzétek jól magatokat ez a fontos.

Ne érezzétek kínosnak a másik közeledését.

2015. ápr. 10. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg. Tudja, hogy meleg vagy? Akkor azért csinálja, hogy rámozdulj. Ha meg nem tudja, akkor azért, hogy színt vallj.
2015. ápr. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát nem tudja hogy én meleg vagyok meg hát a tipikus lányok kedvence típus
2015. ápr. 10. 13:07
 7/13 anonim ***** válasza:
Ki kellene derítened, hogy mi újság vele, mert, ha ez az "oda vagyok érte" érzelem még fokozódik, akkor nehezebb lesz kiverni a fejedből.
2015. ápr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Beszélj vele mindenképp, így elég kínos lehet idővel, ha nem tudja rólad.

Lehet, hogy ő is meleg és bejössz neki, de akár szimplán az is lehet, hogy csak poénkodásból csinálja. (Az én osztályomban van két srác, akik teljesen heterók, mindkettőnek több éve barátnője van, egymással mégis szoktak h*lyülni, és simogatják egymást, stb. De pusztán csak idióta szórakozásból.)

2015. ápr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
"pusztán csak idióta szórakozásból" --> mesélj még! :D
2015. ápr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9: Pedig ha nem szeretsz kiakasztó poénokkal fárasztani másokat, akkor egy full hetero pasival úgy kacérkodni a best off szivatás, mert egyszerűen nincs mivel visszavágjon rá. Nem kell ehhez melegnek lenni, elég ha nem vagy homofób. Próbáld ki egyszer :D
2015. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!