Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, ti most komolyan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hulye.vagy kérdése:

Fiuk, ti most komolyan az ilyen rajzolt 3ds tokeletes csajokert (pl anime, tobbet nem ismerek) Vagytok oda? Ilyen not kerestek a valo eletben is?

Figyelt kérdés
A kornyezetemben eleg sok fiu rajong az animes cuccokert, de szerintem ez inkabb kislanyoknak es gyerekeknek valo...Szerintem konkretan olyan ez mintha pl micimackot neznenek vagy meg rosszabb.

2015. ápr. 9. 20:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
dehogy is! SZERETLEK LANA!!!!!!!!!
2015. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Ez sértés nekem!Én a 2d-s csajokra bukom
2015. ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert valami rajzolt, attól még nem anime. Ezt még én, mint témában nem jártas is tudom. Tényleg divat úgy ítélkezni valamiről, hogy még azt sem tudod, hogy micsoda? Ezek alapján benned se lehet több, mint a rajzolt csajokban..
2015. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
És? Az animék nem feltétlenül gyerekeknek szólnak, rengeteg kifejezetten felnőtt közönséget célzó animesorozat és film létezik, adott esetben komolyabb témákkal, mint az élőszereplősök. Ugyanakkor tekintve, hogy rajzolt karakterekről van szó, akiknek az anatómiája általában nem egyezik meg egy valódi emberrel, teljesen kizárt, hogy értelmes ember pont olyan kinézetű csajt/pasit akarjon, mint a kedvenc animeszereplői.
2015. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 aladar12 ***** válasza:
89%

az anime kislányoknak és gyerekeknek való? jót nevettem köszi :D

azért megnézném, hogy egy kisgyerekkel hogy ülsz le megnézni egy attack on titant vagy tokyo ghoult esetleg egy mirai nikkit.

2015. ápr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz.

Sok anime(= rajzfilm sorozatot jelent konkrétan, szóval nem kizárólag slussz passz gyerekeknek szóló 'mese'. Csak annyi, hogy rajzolt a történet.) pszichológiai, filozófiai témát is feldolgoz. Például én már láttam olyat is, ami azt boncolgatta, hogy vajon mi lehet a halál után, mi az értelme, vagy mi játszódhat le egy pszichiátriai kezelt elméjében. Ezek nem hiszem, hogy "inkabb kislanyoknak es gyerekeknek valo".

Természetesen készítenek a kisebb korosztályoknak is ilyen rajzfilm sorozatot, de amint én is, és a többiek is írták, nem csak nekik.

2015. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Előző vagyok:

Természetesen készítenek a kisebb korosztályoknak is rajzfilm sorozatokat, de amint én is, és a többiek is írták, nem csak nekik.*

*kijavítva a mondat*

2015. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ne ugorunk már egyből az ilyen kamu kérdésekre. Már többször is elsütötték csak más formában ! A kamu kérdező csak vitát akar kirobbantani, ettől érzi majd magát fontosabbnak.
2015. ápr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
ugorjunk
2015. ápr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Akik az animés lányokban szerelmesek, teljesen normálisak.

1. Gyakran olyan jól néznek ki, hogy a magányosabb emberek ki tudják tölteni vele az űrt. (Itt nem kell egyből rosszra gondolni!)

2. Sokan nem a kinézetet szeretik bennük, hanem a viselkedésüket. Az animékben legtösször őszinték, néha szeleburdik kicsit és sokkal értelmesebbek, mint az élő, tükörben pucsító, egoista hülye 3,14csák, akiknek az IQ-ja egy csirkéjével vetekszik. Vagy alatta van.

3. Az anime nem mese. Ideje lenne megérteni végre. Ha nem megy, maradj a Micimackónál!

2015. ápr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!