Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek egy pattanás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek egy pattanásos, mitesszeres, foltos bőrű lány sminkelje magát, vagy ne?

Figyelt kérdés
A pattanásost nem úgy kell elképzelni, hogy az egész arca tele van óriási gennyes pattanásokkal, de azért vannak pattanásai. Az orra mitesszeres, a homlokán régi pattanások utáni nyomok vannak. De közben rengeteget tesz ellene, hogy megjavuljon a bőre, és tini. Szerintetek egy ilyen lány sminkelje magát, vagy ne? Mert van, aki azt mondja, hogy ne, mert szeretik látni, hogy milyen a lány igazából, és a sminktől több pattanása lesz, valaki szerint meg igen, mert nagyon ronda..szerintetek?

2015. ápr. 9. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
És vörös hajú? :3
2015. ápr. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha teheted, menj el kozmetikushoz és szoliba. De igen,sminkeld magad,legalábbis szerintem. 19f
2015. ápr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne.
2015. ápr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el bőrgyógyászhoz, ő megmondja milyen kezelést ajánl és utána kérdezd meg hogy hatással van-e rá a smink.
2015. ápr. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 RRR ***** válasza:

inkább ne

így nem feszélyezett,hogy mit szól a pasi,ha natúrba látja

2015. ápr. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A smink csak ront a dolgon. Tehát ne.
2015. ápr. 10. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben voltam tini koromban, és ma már úgy gondolom, nem szabad sminkelni. Nem tud lélegezni a bőröd, és csak romlik a helyzet. Nekem senki se szólt, sminkeltem is. Most 25 évesen még mindig problémás a bőröm, hiába csinálok vele bármit.
2015. ápr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Annyit még tudok javasolni, hogy mosd meg az arcod reggel és este baba szappannal. 3-4 naponta használj arcradírt, és utána töröld át az arcod kamillateával.

#7

2015. ápr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!