Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gimnazisták! Titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimnazisták! Titeket mennyire zavar, ha egy pár ezt csinálja a folyosón?

Figyelt kérdés

a., A lány ül a radiátoron, kicsit szétrakott lábakkal, a fiú nagyjából a lába között áll (nem szorosan, nem dugnak, csak közel állnak egymáshoz), a lány karjai a srác nyakában, és nevetgélnek, esetleg adnak egymásnak 1-2 puszit.


b., ugyanez a szituáció, csak nem pusziról van szó, hanem csókról. Nem smárolnak, nem nyalják egymást, csak összeér a szájuk, és diszkréten csókolóznak, pár másodpercig.


c., ugyanez , még mindig, csak smárolnak. Nem nyögnek hozzá, tépik egymás haját, nem fonja a lány a lábait a srác köré, nem a folyosó közepén, félrevonulva a fal mellett, de hosszasan smárolnak.


d, párok kézen fogva járnak


e, párok egymást derékon/vállon átkarolva járnak



2015. ápr. 10. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem nézek oda. Magánügyük. Én nyilvánosan nem csinálnám. Ettől még lehet nekik jó.
2015. ápr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semennyire
2015. ápr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hmm, érdekes.


Engem sem zavar, sokkal jobban idegesítenek azok az emberek, akik ezen kiakadnak.


Jelenleg nincsen kivel "nyalakodnom", szóval nem ez az oka a "felháborodásomnak", de nagyon ki tud nyílni a zsebemben a bicska , mikor az embereknek már üldözési mániája van.

Oké , aláírom, nem kell az emberek arcában nyalakodni, de ha valaki félreáll, oda a fal mellé, háttal az embereknek, akkor ez ne legyen már probléma. Van aki még a kézfogáson is kiakad.

NEM a pár tehet arról, hogy te képtelen vagy partnert találni magadnak, és emiatt szar a kedved, és keserű vagy. Hagy ne kelljen már nekik emiatt lemenni a térképről, ha akarnak egy puszit adni a szerelmüknek.

2015. ápr. 10. 15:22
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

A gimnázium tanulás céljából lenne, csak szólok.

Teljesen jogos, ha valakit ez zavar, tekintettel kell lenni erre. Mert, mint írtam, a gimnáziumban azért vagyunk, hogy tanulunk. itt még választani sem lehet, hogy ha nem tetszik, nem megy oda, mert muszáj odamenni. bohóckodni meg otthon is lehet.

2015. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tanulás céljából..

És nem tud tanulni órán, ha látott valakit szünetben a folyosón csókolózni?

Hogy létezhetnek ennyire prűd emberek, istenem.. q.q


És nem gondolnám hogy nincs választása. El lehet fordítani a fejed, és tovább lehet menni.

2015. ápr. 10. 15:30
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Figyelj. En értem, hogy el vagy nyomva, de a frusztrációdat ne itt vezesd le. Ha téged az zavar, hogy másnak meg van a véleménye az komoly baj. Viszont, ha tényleg zavar, akkor beszéld meg az illetővel, legyen arcod szemtől szembe, ne csak itt nekünk..
2015. ápr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Figyelj. En értem, hogy el vagy nyomva, de a frusztrációdat ne itt vezesd le. Ha téged az zavar, hogy másnak meg van a véleménye az komoly baj. Viszont, ha tényleg zavar, akkor beszéld meg az illetővel, legyen arcod szemtől szembe, ne csak itt nekünk..



Hogy jön ide bármilyen elnyomás?

Nem okvetlenül az zavar, hogy megvan a véleménye, hanem hogy azt agresszívan másokra erőszakolja.

Miért kell megszólni ezért valakit? Te nem értesz vele egyet, majd te nem így csinálod, de ki vagy te hogy bárkinek megmondd mi erkölcsös/szabad, és mi nem?


Meg fogom beszélni nyilván, azért kérdeztem, mert érdekel, hogy ez csak nálunk szokás, vagy mindenhol ennyire komolyan van ez véve, (Nem a tanárok,a diákok között)mert nálunk sokan vannak, akik örökös szinglik, és akik hivatásos erkölcscsősznek képzelik magukat, és mindenkinek beugatnak.

2015. ápr. 10. 15:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát engem ez néha zavar csak. Van egy pár pl akik minden szunetben 10 percig csokolgatjak egymast a folyoson. Eleg idegesito a tobbiek kirohogik oket.
2015. ápr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Csak azert rohognek rajtuk, mert azt hiszik, hogy így nem annyira cinkes, hogy maguknak nem talaltak senkit.
2015. ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!