Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne kicsit nyomulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne kicsit nyomulni feltűnés mentesen?

Figyelt kérdés

kicsit furi a kérdés de itt kifejtem bővebben.

van egy fiú aki kicsit idősebb nálam ő 16 én 14 vagyok.

Nagyon tetszik más kb 4 éve és más kisseb korom óta ismerem csak massze van tőlem.De van egy nagy hibám...mindig lefagyok a közelébe és olyan tipeket szeretnék kérni ,hogy hogyan lehetne kicsit nyomulni úgy ,hogy ne legyen feltünő de érzékeltessem vele ,hogy tetszik viszont legyen kicsit bizonytalan mert akkor elöbb utobb rákérdezne. Tippek ? köszi:)



2015. ápr. 11. 00:57
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
cidázd le
2015. ápr. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sorry a más az *már akar lenni:P
2015. ápr. 11. 00:58
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Ha leterdelsz es elkezded lehuzni a sliccet biztos lekotelezed...
2015. ápr. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem r*banc vagyok !!! Emberek ezt a sok p e r v e r z állatot ezen az oldalon ...komolyan.
2015. ápr. 11. 01:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Légy a közelében, mosolyogj, amikor köszönsz neki, néha véletlenül érintsd meg, pár másodpercre nézz a szemébe.
2015. ápr. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
végre egy értelmes válasz:) köszi
2015. ápr. 11. 01:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha feltűnésmentesen csinálod, akkor mégis hogy akarod a tudtára adni, hogy tetszik neked? Inkább légy minél egyértelműbb, mert mi pasik csak abból értünk!
2015. ápr. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ok köszi:)
2015. ápr. 11. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!