Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzó, ha egy lány elegánsan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzó, ha egy lány elegánsan öltözködik ( blézer, szövetkabát, csinosabb cipő/magassarkú), vagy inkább a sportosabb lányok ( póló, farmer, sneaker/ sportcipő) jönnek be?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok.
2015. ápr. 11. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Mind a kettő bejön nekem.

19f

2015. ápr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
elegáns a nyerő
2015. ápr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudjon mind 2 módon, alkalom szerint öltözködni.
2015. ápr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vonzó, ha az alkalomhoz illően tud öltözködni, ha egyik ezt kívánja, akkor így, ha azt, akkor úgy.
2015. ápr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Költőnő? ***** válasza:
sztem se kell mindig csak így v csak úgy. Én kamaszkoromban alig hordtam sportcipőn meg farmeren kívül mást, aztán huszas éveimben szinte csak magassarkú, elegánsabb vászonnadrág, szoknya, vékonyszárú fari, 3/4es blézer. Most meg benne a harmincas éveimben is szeretek csinosan öltözködni, de a praktikum és a kényelem erősebb már.
2015. ápr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem az első variáció teszik, de nagyon!

27F

2015. ápr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, de szerintem azt kell felvenni ami jól esik, ma például nekem az elsőhöz volt kedvem, de nem öltözöm így minden nap. Ha mindig csinosan kiöltözöl de közben látszik, hogy kényelmetlenül érzed magad benne akkor a fene megette. Egy rohangálós egyetemi napon farmer tornacipő (ha esetleg program van este akkor bezsákolok egy csinosabb felsőt vagy egy szoknyát). Ha viszont kiöltözős kedvem van akkor jöhet minden olyasmi. Így ha a kedvem szerint öltözök, mindig önmagam tudok lenni és jólérezni magam és tapasztalatom szerint ez az amivel igazán megfogható egy fiú.

22/L

2015. ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Minden álmom egy lány aki szeret elegánsan öltözködni, és jól is áll neki :) A sportos öltözet olyan átlagos mostanság, de azt ajánlom azt vedd fel amiben te a legjobban érzed magad, mert egy nő nem a sminktől szép, hanem attól hogy látszik a kisugárzásán hogy jól érzi magát a bőrében. :)

Menj el egy helyre, ahol fel tudsz próbálni egy egy inget, elegánsabb pólót farmerrel, meg blézerrel vagy köntössel, vagy szövetkabáttal, aztán egy helyre ahol fel tudsz sportosan öltözni a próbafülkében, és meglátod :)

2015. okt. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
És amúgy 17/f
2015. okt. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!