Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van hogy mostmár több,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy mostmár több, mint két éve ugyanaz a srác foglalkoztat?

Figyelt kérdés
Volt idő, mikor bolondultam érte, később utáltam, újra jóban lettünk, és most pedig nem tudok másra gondolni, mindenkit hozzá hasonlítok. Mi van velem?

2015. ápr. 11. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel.
2015. ápr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez amúgy sz.r ügy. és akárhogy próbálsz tövábblépni nem megy. ugyan ez van velem is 2 éve
2015. ápr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, folyton az a lány jár az eszembe, pedig tudom hogy kedvel, de azt is tudom hogy nem lehet köztünk semmi, mert ő azt mondta.
2015. ápr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3# vagyok és én is azt tanácsolom mint az első. KERESD FEL, míg nem lesz KÉSŐ, mert megbánod és mindig rajta fogsz rágódni!
2015. ápr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lassan 4 éve..
2015. ápr. 12. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!